Magyar atlétika honlap

Magyar női bajnokok atlétikában, szabad téren

Futószámok
Ugrószámok
Dobószámok
Váltók
Csapatbajnokságok
Fedettpályás bajnokságok

A hiányzó eredményeket ?? jelöli.

100 m-es síkfutás
1932. Widder Györgyi, BEAC 13.2
1933. Csermák Teréz, TFSC 13.6
1934. Nagy Edit, TFSC 13.2
1935. Nagy Edit, TFSC 13.1
1936. Anday Kornélia, TFSC 13.5
1937. Fehér Sarolta, PhSE 13.4
1938. Fehér Sarolta, PhSE 13.0
1939. Balla Ilona, Olimpia 13.1
1940. Turcsányi Klára, TFSC 13.1
1941. Gyarmati Olga, DTE 13.2
1942. Nagy Rózsi, Cs. Habselyem 12.8
1943. Fekete Ilona, MAC 13.2
1944. Lőrinczi Anna, PEAC 13.1
1945. Fekete Ilona, IX.ker. MADISZ 13
1946. Szigeti-Varga Zsuzsa, GSE 13
1947. Rákhely Gyuláné, PSE 12.8
1948. Rákhely Gyuláné, PSE 12.7
1949. Gyarmati Olga, Vasas 12.4
1950. Rákhely Gyuláné, Vasas 12.5
1951. Gyarmati Olga, Budapest 12.3
1952. Tilkovszky Ibolya, Dózsa SE 12.2
1953. Bartha Lászlóné, Budapest 12.2
1954. Neszmélyi Vera, Dózsa SE 11.9
1955. Neszmélyi Vera, Bp.Dózsa 12.1
1956. Neszmélyi Vera, Bp.Dózsa 11.8
1957. Bata Teréz, Egri SC 11.9
1958. Bata Teréz, Egri SC 12.2
1959. Munkácsi Antónia, MPSC 11.9
1960. Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 11.7
1961. Markó Margit, Vasas 12
1962. Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 11.8
1963. Markó Margit, Izzó 11.6
1964. Nemesháziné Markó Margit, Vasas 11.5
1965. Nemesháziné Markó Margit, Vasas 11.8
1966. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 12
1967. Nemesháziné Markó Margit, Vasas 11.5
1968. Balogh Györgyi, Vasas 11.8
1969. Szabó Jánosné, BEAC 11.9
1970. Szabó Jánosné, BEAC 11.5
1971. Balogh Györgyi, Vasas 11.4
1972. Balogh Györgyi, Vasas 11.4
1973. Szabó Jánosné, Vasas 11.8
1974. Szabó Ildikó, NYVSSC 11.4
1975. Szabó Ildikó, NYVSSC 11.7
1976. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 11.3
1977. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 12.06
1978. Orosz Irén, Ú.Dózsa 11.98
1979. Orosz Irén, Ú.Dózsa 11.67
1980. Orosz Irén, Ú.Dózsa 11.60
1981. Orosz Irén, Ú.Dózsa 11.75
1982. Juhász Erzsébet, Sz.MÁV MTE 11.62
1983. Ecsekiné Juhász Erzsébet, Sz.MÁV MTE 11.67
1984. Siska Xénia, Vasas 12.11
1985. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 11.68
1986. Ecsekiné Juhász Erzsébet, Sz.MÁV MTE 11.71
1987. Ecsekiné Juhász Erzsébet, Sz.MÁV MTE 11.53
1988. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 11.86
1989. Kozáry Ágnes, ZTE 11.68
1990. Molnár Edit, Ú.Dózsa 11.89
1991. Molnár Edit, UTE 11.52
1992. Molnár Edit, UTE 12.04
1993. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.62
1994. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.89
1995. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.70
1996. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.62
1997. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.57
1998. Barati Éva, Bp.Honvéd 11.67
1999. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 11.68
2000. Szabó Enikő, Sz.MÁV 11.73
2001. Lőrincz Krisztina, Bp.Honvéd 11.95
2002. Szabó Enikő, Sz.MÁV 11.46
2003. Szabó Enikő, Sz.MÁV 11.69
2004. Szabó Enikő, Sz.MÁV 11.67
2005. Szabó Enikő, Sz.MÁV 11.82
2006. Vári Edit, BEAC 11.95
2007. Rózsa Zsófia, Bp.Honvéd 11.92
2008. Listár Nikolett, ARAK 11.78
2009. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 11.97
2010. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 11.98
2011. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 11.83
2012. Kaptur Éva, GEAC 11.71
2013. Kaptur Éva, GEAC 11.47

200 m-es síkfutás
1937. Nagy Rózsi, GFB 27.7
1938. Nagy Rózsi, GFB 27.4
1939. Nagy Rózsi, GFB 28
1940. Fehér Sarolta, PSE 28
1941. Nagy Rózsi, Koszorú 28.1
1942. Nagy Rózsi, Cs. Habselyem 26.8
1943. Nagy Rózsi, Futura 27.9
1944. Babay Margit, PEAC 27.3
1945. Fekete Ilona, IX.ker. MADISZ 28.2
1946. Lőrinczi Anna, PSE 27.2
1947. Mertin Jolán, V.ETO 26.9
1948. Mertin Jolán, V.ETO 25.8
1949. Egri Lenke, PSE 26.6
1950. Egri Lenke, PSE 25.5
1951. Gyarmati Olga, Budapest 25.6
1952. Gyarmati Olga, SZOT I. 25.2
1953. Tilkovszky Ibolya, Dózsa SE 25.5
1954. Greminger Jánosné, Dózsa SE 25.2
1955. Greminger Jánosné, Bp.Dózsa 25.3
1956. Neszmélyi Vera, Bp.Dózsa 24.9
1957. Munkácsi Antónia, MPSC 25.1
1958. Németh Ida, Ú.Dózsa 25
1959. Munkácsi Antónia, MPSC 24.5
1960. Munkácsi Antónia, MPSC 24.1
1961. Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 24.4
1962. Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 24.4
1963. Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 24.4
1964. Nemesháziné Markó Margit, Vasas 24.2
1965. Kovács Annamária, Bp.Honvéd 24.4
1966. Bartosné Heldt Erzsébet, Ú.Dózsa 24.4
1967. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 24.4
1968. Balogh Györgyi, Vasas 23.5
1969. Balogh Györgyi, Vasas 24.1
1970. Balogh Györgyi, Vasas 23.3
1971. Balogh Györgyi, Vasas 22.9
1972. Balogh Györgyi, Vasas 23.6
1973. Szabó Jánosné, Vasas 23.8
1974. Szabó Ildikó, NYVSSC 23.2
1975. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 23.9
1976. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 23.9
1977. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 23.76
1978. Orosz Irén, Ú.Dózsa 23.76
1979. Orosz Irén, Ú.Dózsa 23.31
1980. Orosz Irén, Ú.Dózsa 23.65
1981. Orosz Irén, Ú.Dózsa 23.66
1982. Forgács Judit, Tatabányai Bányász 24.10
1983. Forgács Judit, TBSC 23.51
1984. Petrika Ibolya, NYVSSC 23.75
1985. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 23.59
1986. Forgács Judit, TBSC 23.89
1987. Ács Judit, ZTE 23.66
1988. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 23.98
1989. Kozáry Ágnes, ZTE 23.56
1990. Molnár Edit, Ú.Dózsa 23.81
1991. Molnár Edit, UTE 23.64
1992. Barati Éva, Bp.Honvéd 23.99
1993. Barati Éva, Bp.Honvéd 23.84
1994. Barati Éva, Bp.Honvéd 23.6
1995. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.10
1996. Barati Éva, Bp.Honvéd 23.90
1997. Barati Éva, Bp.Honvéd 23.79
1998. Árva Petronella, Sz.MÁV 24.06
1999. Lőrincz Krisztina, Bp.Honvéd 24.05
2000. Szabó Enikő, Sz.MÁV 23.35
2001. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 23.73
2002. Szabó Enikő, Sz.MÁV 23.30
2003. Szabó Enikő, Sz.MÁV 23.77
2004. Szabó Enikő, Sz.MÁV 23.60
2005. Listár Nikolett, ARAK 23.60
2006. Listár Nikolett, ARAK 23.96
2007. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 23.93
2008. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 23.76
2009. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 24.51
2010. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 24.05
2011. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 24.14
2012. Kaptur Éva, GEAC 23.71
2013. Kaptur Éva, GEAC 24.2

400 m-es síkfutás
1952. Bokori Teréz, Honvéd SE 59.2
1953. Bokori Teréz, Budapest 58.2
1954. Kazi Aranka, Lokomotiv SE 56.6
1955. Kazi Aranka, Bp.Törekvés 57.4
1956. Kazi Aranka, Bp.Törekvés 57.6
1957. Kazi Aranka, BVSC 56.9
1958. Németh Ida, Ú.Dózsa 56
1959. Munkácsi Antónia, MPSC 55.8
1960. Kazi Olga, MAFC 55.5
1961. Németh Ida, Ú.Dózsa 56.6
1962. Munkácsi Antónia, MPSC 55.7
1963. Kazi Olga, MAFC 54.9
1964. Munkácsi Antónia, Izzó 56.0
1965. Szabóné Nagy Zsuzsa, BEAC 55.8
1966. Szabóné Nagy Zsuzsa, BEAC 55.8
1967. Munkácsi Antónia, Izzó 54.6
1968. Lázár Magdolna, DVSC 56.5
1969. Kulcsár Magdolna, Bp.Építők 56.4
1970. Séfer Rozália, Sz.Haladás 55.6
1971. Balogh Györgyi, Vasas 52.7
1972. Balogh Györgyi, Vasas 53.0
1973. Szabó Jánosné, Vasas 54.0
1974. Orosz Irén, Ú.Dózsa 53.3
1975. Tóth Éva, Bp.Honvéd 52.9
1976. Tóth Éva, Bp.Honvéd 54.4
1977. Forgács Judit, Bp.Honvéd 53.44
1978. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 52.63
1979. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 52.87
1980. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 52.46
1981. Petrika Ibolya, NYVSSC 52.80
1982. Forgács Judit, TBSC 52.47
1983. Forgács Judit, TBSC 52.16
1984. Petrika Ibolya, NYVSSC 52.60
1985. Petrika Ibolya, NYVSSC 52.45
1986. Forgács Judit, TBSC 51.81
1987. Szabó Erzsébet, SZEOL 52.61
1988. Szabó Erzsébet, Szeged SC 52.3
1989. Forgács Judit, TBSC 51.72
1990. Forgács Judit, TBSC 52.55
1991. Forgács Judit, TBSC 52.43
1992. Forgács Judit, TBSC 53.99
1993. Mádai Mónika, ZAC 53.81
1994. Mádai Mónika, ZAC 54.08
1995. Szekeres Judit, Sz.MÁV MTE 54.03
1996. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 54.04
1997. Szekeres Judit, Sz.MÁV 53.00
1998. Szekeres Judit, Sz.MÁV 53.08
1999. Szekeres Judit, Sz.MÁV 53.59
2000. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 52.05
2001. Kun Alice, Békéscsabai AC 53.04
2002. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 53.47
2003. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 54.46
2004. Petráhn Barbara, Zalaegerszegi AC 52.78
2005. Petráhn Barbara, Zalaegerszegi AC 52.92
2006. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 52.19
2007. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 52.68
2008. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 52.34
2009. Varga Bianka, Bp.Honvéd 53.38
2010. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 52.73
2011. Petráhn Barbara, Szekszárdi AK 53.56
2012. Kéri Bianka, VEDAC 53,42
2013. Zsigovics Natália, ARAK 54.05

800 m-es síkfutás
1946. Fekete Ilona, Gamma 2:24.9
1947. Fekete Ilona, MAFC 2:23.4
1948. Zubek Ilona, PSE 2:20.6
1949. Bleha Anna, Előre 2:30.8
1950. Bleha Anna, Előre 2:23
1951. Bácskai-Bleha Anna, Budapest 2:18.5
1952. Oros Ágnes, Honvéd SE 2:18.8
1953. Köbölkuti Irén, Budapest 2:15.6
1954. Kazi Aranka, Lokomotiv SE 2:11.5
1955. Kazi Aranka, Bp.Törekvés 2:12.6
1956. Kazi Aranka, Bp.Törekvés 2:10.3
1957. Kazi Aranka, BVSC 2:08.6
1958. Kazi Aranka, BVSC 2:09
1959. Sasvári Gizella, Nagykanizsai Bányász 2:09.4
1960. Kazi Olga, MAFC 2:08.1
1961. Kazi Olga, MAFC 2:09
1962. Kazi Olga, MAFC 2:08.8
1963. Kazi Olga, MAFC 2:07.9
1964. Nagy Zsuzsa, BEAC 2:05.6
1965. Kazi Olga, Bp.Honvéd 2:08.8
1966. Szabóné Nagy Zsuzsa, BEAC 2:05.9
1967. Szenteleki Sára, Sz.Haladás 2:07.5
1968. Ligetkutiné Szenteleki Sára, Sz.Haladás 2:09.8
1969. Budavári Mária, Bp.Honvéd 2:06.6
1970. Kulcsár Magdolna, Vasas 2:08.8
1971. Kulcsár Magdolna, Vasas 2:05.8
1972. Kulcsár Magdolna, Vasas 2:03.1
1973. Velekei Márta, Bp.Építők 2:05.1
1974. Lipcsei Irén, DMTE 2:08.3
1975. Lázár Magdolna, DEAC 2:05.8
1976. Lipcsei Irén, DMTE 2:04.2
1977. Lipcsei Irén, DMTE 2:04.4
1978. Lipcsei Irén, DMTE 2:01.5
1979. Váczi Éva, Csepel 2:02.3
1980. Koleszár Éva, NYVSSC 2:02.9
1981. Wéninger Katalin, Tatabányai Bányász 2:01.69
1982. Mohácsi Éva, TBSC 2:09.52
1983. Szalai Katalin, TBSC 2:02.54
1984. Szalai Katalin, TBSC 2:05.07
1985. Biacsics Elvira, TBSC 2:03.65
1986. Biacsics Elvira, TBSC 2:05.62
1987. Szabó Erzsébet, SZEOL AK 2:04.25
1988. Todorán Erzsébet, Ny0rbátor 2:03.37
1989. Szabó Erzsébet, Szeged SC 2:03.67
1990. Szabó Erzsébet, Szeged SC 2:03.97
1991. Szabó Erzsébet, Szeged SC 2:05.02
1992. Barta Viktória, Diósgyőri AC 2:07.62
1993. Csoszánszky Szilvia, Csepel 2:08.77
1994. Csoszánszky Szilvia, Csepel 2:05.69
1995. Varga Judit, Haladás 2:05.54
1996. Varga Judit, Haladás 2:06.45
1997. Varga Judit, Haladás 2:04.63
1998. Varga Judit, Haladás 2:05.87
1999. Varga Judit, Haladás 2:05.51
2000. Varga Judit, Haladás 2:03.75
2001. Varga Judit, Haladás 2:08.50
2002. Varga Judit, Haladás 2:02.54
2003. Varga Judit, Haladás 2:04.06
2004. Varga Judit, Haladás 2:02.61
2005. Cziráki Kitty, VEDAC 2:07.90
2006. Bozzay Boglárka, VEDAC 2:10.49
2007. Kácser Krisztina, Dunaújváros AC 2:10.25
2008. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:10.65
2009. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:07.59
2010. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:10.43
2011. Kenesei Zsanett, BEAC 2:18.21
2012. Bozzay Boglárka, VEDAC 2:06.13
2013. Aradi Bernadett, Debreceni SC 2:12.41

1500 m-es síkfutás
1968. Kazi Olga, Bp.Honvéd 4:29.8
1969. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ 4:30.8
1970. Ligetkutiné Szenteleki Sára, Bp.Építők 4:23.1
1971. Ligetkutiné Szenteleki Sára, Bp.Építők 4:21.6
1972. Ligetkutiné Szenteleki Sára, Bp.Építők 4:17.7
1973. Velekei Márta, Bp.Építők 4:15.0
1974. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ ERDÉRT 4:18.5
1975. Lázár Magdolna, DEAC 4:18.0
1976. Lázár Magdolna, DEAC 4:18.9
1977. Lázár Magdolna, DEAC 4:19.2
1978. Lázár Magdolna, DMTE 4:11.1
1979. Lipcsei Irén, DMVSC 4:15.1
1980. Koleszár Éva, NYVSSC 4:12.2
1981. Wéninger Katalin, Tatabányai Bányász 4:11.79
1982. Wéninger Katalin, TBSC 4:16.50
1983. Szalai Katalin, TBSC 4:17.89
1984. Szalai Katalin, TBSC 4:17.47
1985. Verébné Fazekas Erika, DVTK 4:19.59
1986. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:16.51
1987. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:28.44
1988. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:12.14
1989. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:12.41
1990. Wéninger Katalin, Videoton 4:12.22
1991. Wéninger Katalin, Videoton 4:23.37
1992. Dóczi Éva, VEDAC 4:22.96
1993. Dóczi Éva, VEDAC 4:25.75
1994. Javos Anikó, UTE 4:16.11
1995. Barta Viktória, Csepel 4:20.31
1996. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:26.38
1997. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:24.14
1998. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:27.22
1999. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:22.51
2000. Csomor Erika, BVSC 4:23.31
2001. Tóth Lívia, VEDAC 4:27.65
2002. Tóth Lívia, VEDAC 4:17.09
2003. Papp Krisztina, UTE 4:21.13
2004. Tóth Lívia, VEDAC 4:21.52
2005. Papp Krisztina, UTE 4:12.26
2006. Papp Krisztina, UTE 4:13.27
2007. Erdélyi Zsófia, GEAC 4:25.91
2008. Papp Krisztina, UTE 4:25.89
2009. Papp Krisztina, UTE 4:16.25
2010. Papp Krisztina, UTE 4:22.69
2011. Papp Krisztina, UTE 4:19.55
2012. Papp Krisztina, UTE 4:17.61
2013. Papp Krisztina, UTE 4:17.24

3000 m-es síkfutás
1973. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ 9:12.2
1974. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ ERDÉRT 9:21.0
1975. Csipán Borbála, Bp.Honvéd 9:23.8
1976. Völgyi Zsuzsa, FTC 9:23.0
1977. Völgyi Zsuzsa, FTC 9:20.2
1978. Lázár Magdolna, DMTE 9:16.9
1979. Lázár Magdolna, DMVSC 9:17.2
1980. Ladányiné Schaffer Antónia, Soroksári VOSE 9:14.1
1981. Jankó Ilona, Szombathelyi TK 9:21.32
1982. Szabó Karolin, Csepel 9:15.3
1983. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 9:18.25
1984. Szalai Katalin, TBSC 9:07.43
1985. Verébné Fazekas Erika, DVTK 9:11.79
1986. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 9:10.12
1987. Verébné Fazekas Erika, DVTK 9:05.41
1988. Ágoston Zita, Bp.Honvéd 8:58.1
1989. Ágoston Zita, Bp.Honvéd 9:05.91
1990. Wéninger Katalin, Videoton 9:07.65
1991. Wéninger Katalin, Videoton 9:21.10
1992. Dóczi Éva, VEDAC 9:15.35
1993. Dóczi Éva, VEDAC 9:18.41
1994. Javos Anikó, UTE 9:07.13

5000 m-es síkfutás
1985. Visnyei Márta, SZVSE 16:43.96
1986. Verébné Fazekas Erika, DVTK 15:38.93
1987. Verébné Fazekas Erika, DVTK 16:18.3
1988. Verébné Fazekas Erika, DVTK 15:41.36
1995. Dóczi Éva, VEDAC 16:14.16
1996. Dóczi Éva, VEDAC 16:03.58
1997. Dóczi Éva, VEDAC 16:03.43
1998. Kálovics Anikó, Haladás 16:09.26
1999. Szentgyörgyi Katalin, NYVSC 16:01.06
2000. Kálovics Anikó, Haladás 16:06.31
2001. Staicu Simona, BVSC 15:54.68
2002. Kálovics Anikó, Haladás 15:56.0
2003. Kálovics Anikó, Haladás 16:03.69
2004. Papp Krisztina, UTE 16:00.69
2005. Papp Krisztina, UTE 16:00.76
2006. Staicu Simona, MISI SC 16:46.32
2007. Erdélyi Zsófia, GEAC 16:46.94
2008. Rakonczai Beáta, NYVSC 16:44.93
2009. Erdélyi Zsófia, GEAC 16:51.79
2010. Erdélyi Zsófia, GEAC 16:36.03
2011. Papp Krisztina, UTE 16:24.98
2012. Szederkényi-Takács Andrea, Vasas 17:14.44
2013. Erdélyi Zsófia, UTE 17:00.3

10 000 m-es síkfutás
1983. Jankó Ilona, Ajakai Alumínium 34:04.8
1984. Szabó Karolin, Csepel 32:38.5
1985. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 32:45.7
1986. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 32:07.64
1987. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 33:15.35
1988. Verébné Fazekas Erika, DVTK 32:37.87
1989. Ágoston Zita, Ú.Dózsa 32:59.70
1990. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 33:00.13
1991. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 33:43.30
1992. Visnyei Márta, BVSC 33:18.49
1993. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 33:46.35
1994. Dóczi Éva, VEDAC 33:58.31
1995. Dóczi Éva, VEAC 33:10.63
1996. Pásztor Kornélia, DMTE 33:36.32
1997. Kálovics Anikó, Haladás 33:06.56
1998. Kálovics Anikó, Haladás 33:23.27
1999. Rakonczai Beáta, BVSC 33:28.33
2000. Rakonczai Beáta, BVSC 33:37.86
2001. Staicu Simona, BVSC 32:36.88
2002. Papp Krisztina, UTE 33:08.65
2003. Staicu Simona, BVSC 33:08.70
2004. Kálovics Anikó, Haladás 31:56.36
2005. Papp Krisztina, UTE 32:39.61
2006. Papp Krisztina, UTE 32:53.20
2007. Staicu Simona, MISI SC 34:08.49
2008. Papp Krisztina, UTE 33:40.22
2009. Kácser Zita, PFK 36:03.38
2010. Kálovics Anikó, ZAC 32:33.41
2011. Czebei Réka, Kaposvári AC 35:06.86
2012. Papp Krisztina, UTE 33:58.67
2013. Papp Krisztina, UTE 32:42.40

Félmaratoni futás
1992. Visnyei Márta, BVSC 1:13:05
1993. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 1:13:08
1994. Pásztor Kornélia, DMTE 1:13:21
1995. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 1:11:50
1996. Nagyné Petrik Éva, BVSC 1:13:36
1997. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 1:13:01
1998. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 1:16:08
1999. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 1:14:08
2000. Csomor Erika, BVSC 1:12:05
2001. Staicu Simona, BVSC 1:08:32
2002. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 1:13:22
2003. Kálovics Anikó, Haladás 1:11:08
2004. Kálovics Anikó, Haladás 1:11:18
2005. Erdélyi Eszter, UTE 1:16:10
2006. Staicu Simona, BVSC 1:12:08
2007. Papp Krisztina, UTE 1:11:47
2008. Kovács Ida, VEDAC 1:17:07
2009. Nagy Mónika, VEDAC 1:19:16
2010. Kálovics Anikó, ZAC 1:14:29
2011. Kálovics Anikó, ZAC 1:15:04
2012. Papp Krisztina, UTE 1:15:07
2013. Papp Krisztina, UTE 1:12:32

Maratoni futás
1982. Szabó Karolin, Csepel 2:38:03
1983. Danovszkiné Zsilák Ilona, Békéscsaba 2:49:13
1984. Ladányiné Schaffer Antónia, BVSC 2:40:10
1985. Őzéné Sipka Ágnes, Székesfehérvári Ikarus 2:42:59
1986. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 2:30:30
1987. Farkas Ágota, Kaposvári Rákóczi 2:40:00
1988. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 2:30:57
1989. Őzéné Sipka Ágnes, Székesfehérvári Ikarus 2:41:12
1990. Fehér Enikő, Gyöngyös 2:38:23
1991. Visnyei Márta, BVSC 2:38:42
1992. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:40:29
1993. Vass Márta, Szupermaratoni FC 2:56:57
1994. Molnár Gizella, BVSC 2:50:29
1995. Farkas Ágota, Székesfehérvári Hunyadi DSE 2:56:00
1996. Molnár Gizella, BVSC 2:58:34
1997. Jakab Ágnes, BVSC 2:41:12
1998. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:40:09
1999. Csomor Erika, BVSC 2:44:39
2000. Csomor Erika, BVSC 2:41:58
2001. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:39:02
2002. Kovács Ida, VEDAC 2:38:18
2003. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:41:56
2004. Staicu Simona, BVSC 2:38:17
2005. Kovács Ida, VEDAC 2:43:15
2006. Teveli Petra, UTE 2:43:06
2007. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:47:10
2008. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:45:30
2009. Szederkényi-Takács Andrea, Vasas 2:44:32
2010. Staicu Simona, MISI SC 2:37:47
2011. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 2:54:45
2012. Merényi TImea Krisztina, Bp.Honvéd 2:49:30
2013. Juhász-Staicu Simona, Mogyoródi KSK 2:42:26

Mezei futás
1943. Fekete Ilona, MAC 5:43.2
1944. Fekete Ilona, MAC 5:22.4
1945. Sallay Erzsébet, OBSE 3:59
1946. Bleha Anna, Előre 5:27
1947. Bleha Anna, Előre 5:22
1948. Zubek Ilona, PSE 5:19
1949. Bleha Anna, Előre 5:42.6
1950. Bácskai-Bleha Anna, Előre 5:13
1951. Sasvári Gizella, Zala megye 5:04.8
1952. Bácskai Anna, Budapest 4:57.4
1953. Rőder Katalin, Budapest 5:02.8
1954. Kazi Aranka, Lokomotiv SE 5:07.4
1955. Kazi Aranka, Bp.Törekvés 4:47.2
1956. Rőder Katalin, Bp.Vasas 4:39.2
1957. Rőder Katalin, Bp.Vasas 4:52.6
1958. Rőder Katalin, Vasas 4:47.6
1959. Sasvári Gizella, Nagykanizsai Bányász 4:48.6
1960. Kazi Aranka, BVSC 4:40.1
1961. Kazi Aranka, BVSC 4:45
1962. Kazi Olga, MAFC 4:39.8
1963. Tóth Mária, BHSC 4:33.4
1964. Nagy Zsuzsa, BEAC 4:44.4
1965. Szenteleki Sára, Haladás 4:41.1
1966. Nagy Katalin, Bp.Spartacus 4:34.2
1967. Bachné Tóth Mária, MTK 4:36.4
1968. Zsilák Ilona, Békéscsabai Dózsa 5:41.8
1969. Kulcsár Magdolna, Építők 5:30
1970. Csipán Borbála, Bp.Honvéd 6:13.8
1971. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ 5:44.4
1972. Csipán Borbála, Bp.Honvéd 8:06.6
1973. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ 7:47.4
1974. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ ERDÉRT 8:49.2
1975. Lázár Magdolna, DEAC 8:31.8
1976. Lázár Magdolna, DEAC 10:29.6
1977. Lázár Magdolna, DEAC 10:19.0
1978. Lázár Magdolna, DMTE 10:04.5
1979. Horváth Janka, Haladás 14:23.9
1980. Ladányiné Schaffer Antónia, Soroksári VOSE 13:47.7
1982. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 13:59
1983. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 13:59
1984. Szalai Katalin, TBSC 13:51
1985. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 16:58
1986. Verébné Fazekas Erika, DVTK 16:35
1987. Verébné Fazekas Erika, DVTK 17:21
1988. Barócsi Heléna, Ú.Dózsa 17:14
1989. Visnyei Márta, SZVSE 20:21
1990. Visnyei Márta, SZVSE 20:11
1991. Barócsi Heléna, Sz.MÁV MTE 20:27
1992. Javos Anikó, Videoton 20:56
1993. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 20:58
1994. Dóczi Éva, VEDAC 20:51
1995. Dóczi Éva, VEDAC 20:29
1996. Dóczi Éva, VEDAC 20:35
1997. Dóczi Éva, VEDAC 20:53
1998. Kálovics Anikó, Haladás 20:39
1999. Földingné Nagy Judit, Győri Dózsa 21:35
2000. Staicu Simona, BVSC 19:56
2001. Rakonczai Beáta, BVSC 19:20
2002. Staicu Simona, BVSC 19:49
2003. Staicu Simona, BVSC 20:47
2004. Kálovics Anikó, Haladás 20:19
2005. Papp Krisztina, UTE 20:46
2006. Papp Krisztina, UTE 19:54
2007. Staicu Simona, MISI 20:41
2008. Tusai Brigitta, Vasas 21:15
2009. Papp Krisztina, UTE 18:48
2010. Szederkényi-Takács Andrea, Vasas 22:24
2011. Nagy Mónika, VEDAC 21:59
2012. Papp Krisztina, UTE 21:42
2013. Erdélyi Zsófia, UTE 19:52
2014 Kálovics Anikó, Szombathelyi Egyetemi SE 20:55.91

80 m-es gátfutás
1933. Pertich Rózsa, TFSC 13.7
1934. Vértessy Katalin, BBTE 13.2
1935. Vértessy Katalin, BBTE 14.1
1936. Vértessy Katalin, BBTE 12.8
1937. Vértessy Katalin, BBTE 13.4
1938. Barcza Erzsébet, Olimpia 15.6
1939. Szovják Etelka, TFSC 14
1940. Turcsányi Klára, TFSC 14
1941. Ipolyi-Kellér Mária, NTE 13.8
1942. Ipolyi-Kellér Mária, NTE 12.7
1943. Zeley Margit, TFSE 12.9
1944. Lőrinczi Anna, PEAC 12.7
1945. Lőrinczi Anna, PEAC 13.1
1946. Rohonczi Mária, TFSE 12.7
1947. Rohonczi Mária, TFSE 12.6
1948. V. Gyarmati Olga, Vasas 12.2
1949. V. Gyarmati Olga, Vasas 12.3
1950. Kolozsvári Anna, Olajmunkás 12.5
1951. Gyarmati Olga, Budapest 11.7
1952. Gyarmati Olga, SZOT I 11.7
1953. Gyarmati Olga, Budapest 11.6
1954. Gyarmati Olga, Vasas SE 11.7
1955. Gyarmati Olga, Bp.Vasas 11.2
1956. Németh Ida, Ú.Dózsa 11.5
1957. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 11.4
1958. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 11.3
1959. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 11.4
1960. Németh Ida, Ú.Dózsa 11.2
1961. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 11.3
1962. Németh Ida, Ú.Dózsa 11.4
1963. Rózsavölgyi Jánosné, Bp. V. Meteor 11.4
1964. Jónás Ildikó, MPSC 11.9
1965. Jónás Ildikó, MPSC 11.7
1966. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 11.3
1967. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 11.1
1968. Balogh Györgyi, Vasas 11.2

100 m-es gátfutás
1969. Tóth Gyuláné, Bp.Honvéd 14.3
1970. Kiss Mária, Nyíregyházi Tanárképző Főiskola 14.2
1971. Kiss Mária, Nyíregyházi Tanárképző Főiskola 13.9
1972. Bruzsenyák Ilona, DEAC 13.8
1973. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 13.7
1974. Bruzsenyák Ilona, DEAC 13.1
1975. Szabó Ildikó, NYVSSC 13.7
1976. Bruzsenyák Ilona, DEAC 13.5
1977. Balogh Katalin, ZTE 14.15
1978. Siska Xénia, Vasas 13.85
1979. Papp Margit, Csepel 13.68
1980. Siska Xénia, Vasas 13.44
1981. Siska Xénia, Vasas 13.71
1982. Siska Xénia, Vasas 13.49
1983. Siska Xénia, Vasas 13.20
1984. Siska Xénia, Vasas 13.22
1985. Palombi Margit, TBSC 13.26
1986. Siska Xénia, Vasas 12.92
1987. Palombi Margit, TBSC 13.42
1988. Siska Xénia, Vasas 13.2
1989. Palombi Margit, TBSC 13.48
1990. Kalamár Andrea, MTK 13.90
1991. Drommer Helga, MTK 13.96
1992. Drommer Helga, MTK 13.96
1993. Bálint Zita, Csepel 13.80
1994. Bálint Zita, Csepel 13.60
1995. Bálint Zita, Csepel 13.57
1996. Bálint Zita, Csepel 13.76
1997. Bálint Zita, Csepel 13.65
1998. Bálint Zita, Csepel 14.08
1999. Bálint Zita, Csepel 13.40
2000. Bálint Zita, Csepel 13.69
2001. Vári Edit, BEAC 14.06
2002. Vári Edit, BEAC 13.22
2003. Vári Edit, BEAC 13.25
2004. Vári Edit, BEAC 13.33
2005. Vári Edit, BEAC 13.93
2006. Vári Edit, BEAC 13.71
2007. Vári Edit, BEAC 13.28
2008. Vári Edit, BEAC 13.38
2009. Juhász Fanni, ZAC 13.59
2010. Juhász Fanni, ZAC 13.80
2011. Munkácsy Petra, Bp.Honvéd 13.95
2012. Jancsurák Sophie Rita, Vasas 14.08
2013. Krizsán Xénia, Honvéd 13.82

200 m-es gátfutás
1969. Kiss Mária, Nyíregyházi Tanárképző Főiskola 28.3

400 m-es gátfutás
1976. Mohácsi Éva, Bp.Honvéd 61.1
1977. Mohácsi Éva, Bp.Honvéd 58.12
1978. Mohácsi Éva, Bp.Honvéd 57.97
1979. Mohácsi Éva, Tatabányai Bányász 57.30
1980. Palanek Éva, KSI 58.70
1981. Gyovai Gertrúd, Ú.Dózsa és Mohácsi Éva, Tatabányai Bányász 57.30
1982. Gyovai Gertrúd, Ú.Dózsa 59.47
1983. Szopori Erika, SZEOL AK 57.97
1984. Szopori Erika, SZEOL AK 58.21
1985. Szopori Erika, SZEOL AK 58.59
1986. Balázs Éva, Bp.Honvéd 59.88
1987. Szopori Erika, SZEOL AK 56.90
1988. Antók Zsófia, Bp.Honvéd 59.0
1989. Antók Zsófia, Bp.Honvéd 58.39
1990. Szekeres Judit, Sz.MÁV MTE 59.98
1991. Szekeres Judit, Sz.MÁV MTE 58.79
1992. Csete Gyöngyvér, MTK 59.35
1993. Ray Szilvia, TFSE 60.89
1994. Szekeres Judit, Sz.MÁV MTE 57.75
1995. Szekeres Judit, Sz.MÁV MTE 57.73
1996. Szekeres Judit, Sz.MÁV 57.12
1997. Szekeres Judit, Sz.MÁV 56.65
1998. Szekeres Judit, Sz.MÁV 56.74
1999. Ray Szilvia, Zalaegerszegi AC 57.13
2000. Szekeres Judit, Sz.MÁV 57.63
2001. Dóczi Orsolya, FTC 59.52
2002. Vékony Judit, Ikarus BSE 60.09
2003. Horváth Dóra, Ikarus BSE 59.82
2004. Skoumal Réka, Marathon AC 59.87
2005. Pék Andrea, Gödöllői EAC 58.80
2006. Skoumal Réka, Marathon AC 59.84
2007. Skoumal Réka, Marathon AC 59.92
2008. Farsang Evelin, VEDAC 60.85
2009. Farsang Evelin, VEDAC 60.70
2010. Farsang Evelin, VEDAC 61.37
2011. Lóránd Lilla, VEDAC 61.59
2012. Zajovics Nóra, Bercsényi DSE 60.43
2013. Szarvas Dóra, Debreceni SC 59.75

3000 m-es akadályfutás
2002. Tóth Lívia, VEDAC 9:50.26
2003. Tóth Lívia, VEDAC 10:28.29
2004. Tóth Lívia, VEDAC 9:55.76
2005. Tóth Lívia, VEDAC 9:55.65
2006. Erdélyi Eszter, UTE 10:10.43
2007. Erdélyi Eszter, UTE 10:32.45
2008. Tóth Lívia, VEDAC 10:01.55
2009. Tóth Lívia, VEDAC 9:55.04
2010. Tóth Lívia, VEDAC 9:57.13
2011. Erdélyi Zsófia, UTE 10:27.84
2012. Tóth Lívia, VEDAC 10:36.17
2013. Kácser Zita, Szolnoki MÁV 10:44.10

10 km-es gyaloglás
1984. Alföldi Andrea, Bp.Postás 55:43
1985. Alföldi Andrea, Bp.Postás 52:03
1986. Hudi Rudolfné, Bp.Postás 49:00
1987. Alföldi Andrea, Komlói Bányász 47:53.2
1988. Szebenszky Anikó, DVTK 46:00
1989. Rosza Mária, Békéscsaba 46:20
1990. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsaba 45:08
1991. Váradi Ibolya, DVTK 46:27
1992. Alföldi Andrea, Komlói Bányász 44:52
1993. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsaba 45.25
1994. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsaba 44:55
1995. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsaba 44:24
1996. Szebenszky Anikó, DMTE 44:20
1997. Szebenszky Anikó, DMTE 43:50
1998. Szebenszky Anikó, DMTE 43:58
1999. Pesti Mónika, Szegedi VSE 46:29
2000. Pesti Mónika, Szegedi VSE 50:37
2001. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 46:37
2002. Füsti Edina, TSC 46:40
2003. Ilyés Ildikó, ARAK 49:50
2004. Füsti Edina, Tatabányai Bányász 49:18
2005. Ilyés Ildikó, ARAK 49:21
2006. Ilyés Ildikó, ARAK 48:37.7
2007. Varró Katalin, Hunyadi DSE 50:49.05
2008. Füsti Edina, TSC 49:14.63

20 km-es gyaloglás
1995. Ilyés Ildikó, ARAK 1:39:39
1996. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:33:05
1997. Pesti Mónika, SZVSE 1:40:51
1998. Pesti Mónika, SZVSE 1:39:60
1999. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:31:05
2000. Szebenszky Anikó, DMTE 1:30:31
2001. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:37:56
2002. Füsti Edina, TSC 1:37:37
2003. Varró Katalin, Hunyadi DSE 1:48:46.8
2004. Ilyés Ildikó, ARAK 1:44:01
2005. Ilyés Ildikó, ARAK 1:43:13
2006. Nemere Dóra, Bp.Honvéd 1:45:29
2007. Füsti Edina, TSC 1:40:08
2008. Füsti Edina, TSC 1:36:59
2009. Madarász Viktória, Békéscsabai AC 1:40:35
2010. Madarász Viktória, Békéscsabai AC 1:37:30
2011. Madarász Viktória, Békéscsabai AC 1:36:22
2012. Füsti Edina, TSC 1:34:07
2013. Madarász Viktória, Békéscsabai AC 1:39:07
2014. Madarász Viktória, UTE 1:35:32

Magasugrás
1932. Kael Anna, TFSC 145
1933. Csák Ibolya, NTE 145
1934. Csák Ibolya, NTE 148
1935. Csák Ibolya, NTE 152
1936. Csák Ibolya, NTE 155
1937. K. Csák Ibolya, NTE 160
1938. K. Csák Ibolya, NTE 155
1939. K. Csák Ibolya, NTE 155
1940. Rohrmann Mária, KISOK 145
1941. Lieszkovszky Ibolya, NTE 150
1942. Gyarmati Olga, DTE 145
1943. Bártfai Jenőné, Cs. Habselyem 148
1944. Rohonczi Mária, TFSE 145
1945. Rohonczi Mária, TFSE 145
1946. Rohonczi Mária, TFSE 145
1947. Vékony Ilona, TFSE 148
1948. Rohonczi Mária, TFSE 150
1949. V. Gyarmati Olga, Vasas 150
1950. Csáki Erzsébet, Vasas 145
1951. Rohonczi Mária, Borsod megye 151
1952. Kertes Erzsébet, Honvéd SE 155
1953. Németh Ida, Budapest 150
1954. Németh Ida, Dózsa SE 153
1955. Németh Ida, Bp.Dózsa 156
1956. Németh Ida, Bp.Dózsa 157
1957. Kertes Erzsébet, MTK 156
1958. Keresztes Márta, BEAC 157
1959. Németh Ida, Ú.Dózsa 157
1960. Keresztes Márta, BEAC 158
1961. Szilas Éva, Vasas 154
1962. Mihályfi Éva, DVTK 163
1963. Gelei Éva, SZVSE 160
1964. Gelei Éva, SZVSE 156
1965. Tóthné Gelei Éva, SZVSE 162
1966. Noszályné Steitz Anna, Bp.Honvéd 165
1967. Noszályné Steitz Anna, Bp.Honvéd 164
1968. Csábiné Komka Magdolna, SKSE 174
1969. Csábiné Komka Magdolna, SKSE 168
1970. Komka Magdolna, SKSE 172
1971. Rudolf Erika, MAFC 178
1972. Komka Magdolna, SKSE 182
1973. Mátay Andrea, MAFC 181
1974. Kreisz Andrea, TFSE 174
1975. Mátay Andrea, MAFC 181
1976. Rudolf Erika, MAFC 181
1977. Mátay Andrea, MAFC 185
1978. Mátay Andrea, MAFC 185
1979. Mátay Andrea, Ú.Dózsa 190
1980. Sterk Katalin, Tatabányai Bányász 184
1981. Béla Emese, Békéscsabai Előre Spartacus 187
1982. Sterk Katalin, TBSC 190
1983. Béla Emese, Csepel 188
1984. Juha Olga, Vasas 184
1985. Mátay Andrea, Ú.Dózsa 187
1986. Sterk Katalin, TBSC 198
1987. Juha Olga, Vasas 189
1988. Sterk Katalin, TBSC 187
1989. Kovács Judit, Debreceni MTE 186
1990. Kovács Judit, DMTE 188
1991. Kovács Judit, DMTE 193
1992. Kovács Judit, DMTE 194
1993. Solti Krisztina, Bp.Honvéd 192
1994. Fazekas Erzsébet, MLTC 189
1995. Fazekas Erzsébet, MLTC 190
1996. Győrffy Dóra, BEAC 192
1997. Győrffy Dóra, BEAC 193
1998. Győrffy Dóra, BEAC 190
1999. Győrffy Dóra, BEAC 190
2000. Győrffy Dóra, BEAC 185
2001. Győrffy Dóra, BEAC 200
2002. Győrffy Dóra, BEAC 190
2003. Győrffy Dóra, BEAC 190
2004. Bódi Bernadett, FTC 183
2005. Győrffy Dóra, BEAC 189
2006. Győrffy Dóra, Debreceni SC-SI 190
2007. Győrffy Dóra, Debreceni SC-SI 187
2008. Szabó Barbara, UTE 183
2009. Szabó Barbara, UTE 181
2010. Babos Rita, ARAK 184
2011. Babos Rita, ARAK 181
2012. Szabó Barbara, UTE 186
2013. Szabó Barbara, UTE 184

Rúdugrás
1995. Szabó Zsuzsanna, TFSE 375
1996. Szabó Zsuzsanna, TFSE 380
1997. Szemerédi Eszter, UTE 400
1998. Szabó Zsuzsanna, BEAC 420
1999. Szabó Zsuzsanna, BEAC 436
2000. Szabó Zsuzsanna, BEAC 400
2001. Molnár Krisztina, Szolnoki MÁV 420
2002. Molnár Krisztina, UTE 445
2003. Szabó Zsuzsanna, BEAC 420
2004. Molnár Krisztina, UTE 410
2005. Molnár Krisztina, UTE 445
2006. Molnár Krisztina, UTE 440
2007. Molnár Krisztina, UTE 420
2008. Molnár Krisztina, UTE 420
2009. Erős Enikő, FTC 410
2010. Erős Enikő, FTC 420
2011. Erős Enikő, FTC 390
2012. Szabó Daniella, Honvéd 400
2013. Siskó Zsófia, Honvéd 400

Távolugrás
1932. Kael Anna, TFSC 492
1933. Pertich Rózsa, TFSC 499
1934. Egressy Judit, TFSC 514
1935. Nagy Edit, TFSC 484
1936. Kael Anna, TFSC 503
1937. K. Csák Ibolya, NTE 511
1938. Fehér Sarolta, PhSE 486
1939. K. Csák Ibolya, NTE 535
1940. Piler Edit, TFSC 505
1941. Lédermayer Ilona, Koszorú 514
1942. Fekete Ilona, Cs. Habselyem 523
1943. Fekete Ilona, MAC 532
1944. Lőrinczi Anna, PEAC 536
1945. Fekete Ilona, IX.ker. MADISZ 490
1946. Fekete Ilona, Gamma 499
1947. Fekete Ilona, MAFC 555
1948. V. Gyarmati Olga, Vasas 547
1949. V. Gyarmati Olga, Vasas 559
1950. Lohász Irén, Cs.Vasas 555
1951. Gyarmati Olga, Budapest 548
1952. Gyarmati Olga, SZOT I 574
1953. Gyarmati Olga, Budapest 572
1954. Gyarmati Olga, Vasas SE 557
1955. Gyarmati Olga, Bp.Vasas 572
1956. Gyarmati Olga, Bp.Vasas 567
1957. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 570
1958. Kun Irén, Vasas 567
1959. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 572
1960. Rózsavölgyi Jánosné, BVSC 567
1961. Rózsavölgyi Jánosné, Bp.V. Meteor 592
1962. Petró Orsolya, TFSE 598
1963. Rózsavölgyi Jánosné, Bp.V. Meteor 569
1964. Kispálné Skultéty Eta, Ú.Dózsa 602
1965. Kovács Annamária, Bp.Honvéd 576
1966. Kispálné Skultéty Eta, Ú.Dózsa 600
1967. Kispálné Skultéty Eta, Ú.Dózsa 608
1968. Kispálné Skultéty Eta, Ú.Dózsa 600
1969. Tóth Gyuláné, Bp.Honvéd 624
1970. Kispálné Skultéty Eta, Ú.Dózsa 620
1971. Woth Klára, BEAC 618
1972. Ziegner Anikó, Ú.Dózsa 618
1973. Papp Margit, Csepel 632
1974. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 663
1975. Szabó Ildikó, NYVSSC 642
1976. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 666
1977. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 638
1978. Pap Mária, Bp.Honvéd 657
1979. Papp Margit, Csepel 657
1980. Vanyek Zsuzsa, TFSE 634
1981. Novobáczky Klára, Építők SC 646
1982. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 669
1983. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 664
1984. Novobáczky Klára, Bp.Építők 669
1985. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 662
1986. Fekete Ildikó, DMVSC 656
1987. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 651
1988. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 638
1989. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 642
1990. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 629
1991. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 617
1992. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 641
1993. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 650
1994. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 651
1995. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 638
1996. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 643
1997. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 646
1998. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 651
1999. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 666
2000. Ajkler Zita, Salgótarjáni AC 663
2001. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 665
2002. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 660
2003. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 659
2004. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 661
2005. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 669
2006. Vaszi Tünde, Postás-MATÁV 653
2007. Stajerné Deák Katalin, FTC 610
2008. Vaszi Tünde, Zalaegerszegi AC 641
2009. Ajkler Zita, Vasas 616
2010. Farkas Gyöngyi, Bp.Honvéd 619
2011. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 625
2012. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 603
2013. Sshmelcz Fanny, KARC 654

Hármasugrás
1991. Fekete Ildikó, DMTE 13.05
1992. Fekete Ildikó, DMTE 13.60
1993. Fekete Ildikó, DMTE 13.71
1994. Medovárszky Éva, Kecskeméti SC 12.79
1995. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 13.17
1996. Bálint Zita, Csepel 13.33
1997. Bálint Zita, Csepel 13.79
1998. Bálint Zita, Csepel 13.24
1999. Bálint Zita, Csepel 13.94
2000. Ajkler Zita, Salgótarjáni AC 13.74
2001. Ajkler Zita, NYVSC 13.26
2002. Ajkler Zita, NYVSC 13.79
2003. Miklós Éva, ARAK 13.66
2004. Ajkler Zita, NYVSC 13.46
2005. Ajkler Zita, Vasas 13.52
2006. Ajkler Zita, Vasas 13.66
2007. Babos Rita, Győri Dőzsa 13.06
2008. Babos Rita, Győri Dőzsa 13.61
2009. Babos Rita, ARAK 13.39
2010. Babos Rita, ARAK 13.39
2011. Babos Rita, ARAK 13.50
2012. Hoffer Krisztina, TSC 13.25
2013. Hoffer Krisztina, TSC 13.18

Súlylökés
1933. Szőllősi Ilona, TFSC 10.71
1934. Kael Anna, TFSC 11.19
1935. Szőllősi Ilona, NTE 11.50
1936. Kael Anna, TFSC 10.76
1937. B. Kael Anna, TFSC 10.30
1938. Régei Matild, Olimpia 10.76
1939. B. Kael Anna, TFSC 11.03
1940. Stockbauer Tessza, Olimpia 10.04
1941. Regdánszky Matild, BBTE 11.41
1942. Szepesvári Tessza, PEAC 11.82
1943. Szepesvári Tessza, PEAC 11.20
1944. Regdánszky Matild, Gamma 11.56
1945. Regdánszky Matild, Gamma 10.89
1946. Regdánszky Matild, Gamma 10.79
1947. Fehér Mária, Előre 11.60
1948. Fehér Mária, Előre 11.94
1949. Fehér Mária, Előre 11.84
1950. Fehér Mária, Előre 11.80
1951. Sík Józsefné, Budapest 11.48
1952. Fehér Mária, SZOT I 12.65
1953. Fehér Mária, Budapest 12.83
1954. Fehér Mária, Előre SE 13.63
1955. Fehér Mária, Bp.Törekvés 13.81
1956. Fehér Mária, Bp.Törekvés 14.23
1957. Fehér Mária, Előre 14.36
1958. Fehér Mária, Előre 13.44
1959. Bognár Judit, MTK 14.50
1960. Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 13.85
1961. Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 14.73
1962. Bognár Judit, Bp.Honvéd 15.68
1963. Bognár Judit, Bp.Honvéd 16.13
1964. Bognár Judit, Bp.Honvéd 15.60
1965. Bognár Judit, Bp.Honvéd 15.97
1966. Lendvayné Bognár Judit, Bp.Honvéd 14.92
1967. Lendvayné Bognár Judit, Bp.Honvéd 16.44
1968. Lendvayné Bognár Judit, Bp.Honvéd 17.11
1969. Nagy Judit, Vasas 13.91
1970. Lendvayné Bognár Judit, Bp.Honvéd 16.06
1971. Bognár Judit, Bp.Honvéd 17.25
1972. Bognár Judit, Bp.Honvéd 17.86
1973. Bognár Judit, Bp.Honvéd 16.82
1974. Bognár Judit, Bp.Honvéd 17.68
1975. Irányi Margit, Bp.Honvéd 17.16
1976. Irányi Margit, Bp.Honvéd 16.58
1977. Armuth Edit, FTC 16.50
1978. Irányi Margit, BVSC 15.77
1979. Armuth Edit, FTC 16.73
1980. Horváth Viktória, Haladás 16.07
1981. Horváth Viktória, Haladás 17.81
1982. Horváth Viktória, Haladás 16.88
1983. Horváth Viktória, Haladás 17.24
1984. Herth Hajnal, MTK 16.72
1985. Herth Hajnal, MTK 17.48
1986. Kripli Márta, MTK 17.49
1987. Szélingerné Horváth Viktória, Haladás 17.86
1988. Szélingerné Horváth Viktória, Haladás 17.90
1989. Horváth Viktória, BVSC 17.40
1990. Horváth Viktória, NYVSC 16.92
1991. Horváth Viktória, NYVSC 16.87
1992. Stefanovics Mónika, Haladás 15.82
1993. Vörösné Herth Hajnal, Testvériség 14.69
1994. Vörösné Herth Hajnal, Testvériség 14.57
1995. Vörösné Herth Hajnal, Bp.Építők 15.72
1996. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 14.78
1997. Kürti Éva, NYVSC 15.09
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 15.10
1999. Dívós Katalin, Dobó SE 16.04
2000. Dívós Katalin, Dobó SE 15.91
2001. Kürti Éva, NYVSC 15.24
2002. Kürti Éva, NYVSC 15.74
2003. Kürti Éva, NYVSC 15.80
2004. Kürti Éva, NYVSC 16.06
2005. Kürti Éva, NYVSC 15.68
2006. Marton Anita, SZVSE 14.81
2007. Marton Anita, Békéscsabai AC 14.38
2008. Marton Anita, Békéscsabai AC 16.27
2009. Marton Anita, Békéscsabai AC 16.42
2010. Marton Anita, Békéscsabai AC 17.52
2011. Marton Anita, Békéscsabai AC 16.70
2012. Marton Anita, Békéscsabai AC 16.79
2013. Marton Anita, Titán TC Szeged 17.82

Diszkoszvetés
1932. Nadányi Ágnes, FTC 33.95
1933. Nadányi Ágnes, FTC 34.49
1934. Nadányi Ágnes, NTE 33.14
1935. Szőllősi Ilona, NTE 35.75
1936. Nadányi Ágnes, NTE 32.34
1937. B. Kael Anna, TFSC 30.05
1938. Nadányi Ágnes, BUSE 35.48
1939. Krammer Margit, NTE 31.94
1940. Nadányi Ágnes, NYVSC 33.51
1941. Szepesvári Tessza, Ko.Habselyem 35.04
1942. Szepesvári Tessza, PEAC 35.60
1943. Szepesvári Tessza, PEAC 35.06
1944. Kondorosi Erzsébet, Futura 34.02
1945. Horányi Irén, ÓBSE 33.80
1946. Börcsök Mária, Gamma 34.40
1947. Balázs Judit, Békéscsabai MÁV 37.85
1948. Zsolnai Júlia, Vasas 38.47
1949. Zsolnai Júlia, Vasas 36.70
1950. Józsa Dezsőné, Cs.Vasas 40.45
1951. Józsa Dezsőné, Budapest 39.69
1952. Józsa Dezsőné, Bástya SE 42.92
1953. Józsa Dezsőné, Budapest 42.21
1954. Serédi Zsuzsa, Vörös Lobogó SE 44.11
1955. Serédi Zsuzsa, Bp.V.Lobogó 41.97
1956. Bucsányi Ida, TF Haladás 43.71
1957. Bucsányi Ida, TFSE 45.51
1958. Hegedűs Györgyi, TFSE 47.20
1959. Bognár Judit, MTK 49.60
1960. Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 50.28
1961. Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 53.85
1962. Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 50.46
1963. Stugner Judit, Ú.Dózsa 52.30
1964. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 54.17
1965. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 57.86
1966. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 54.22
1967. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 55.32
1968. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 55.22
1969. Abaháziné Stugner Judit, Ú.Dózsa 53.62
1970. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 59.72
1971. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 57.68
1972. Kleiberné Kontsek Jolán, Ú.Dózsa 53.86
1973. Bognár Judit, Bp.Honvéd 54.96
1974. Pallay Sándorné, DVTK 56.56
1975. Czabán Dánielné, Bp.Spartacus 52.46
1976. Herczeg Ágnes, Csepel 56.72
1977. Herczeg Ágnes, Csepel 57.64
1978. Herczeg Ágnes, Csepel 59.36
1979. Csőke Katalin, Csepel 60.84
1980. Herczeg Ágnes, Csepel 60.68
1981. Pallay Sándorné, DVTK 60.62
1982. Herczeg Ágnes, Vasas 56.88
1983. Kripli Márta, MTK 60.06
1984. Kripli Márta, MTK 60.94
1985. Kripli Márta, MTK 59.92
1986. Kripli Márta, MTK 62.36
1987. Herczeg Ágnes, Vasas 59.84
1988. Bácskai-Kripli Márta, MTK 60.24
1989. Herczeg Ágnes, Vasas 58.00
1990. Herczeg Ágnes, Vasas 57.16
1991. Herczeg Ágnes, Vasas 55.96
1992. Csőke Katalin, Testvériség 54.42
1993. Tóthné Csőke Katalin, Testvériség 53.12
1994. Tóthné Csőke Katalin, Testvériség 55.44
1995. Tóthné Csőke Katalin, Bp.Erőmű 52.74
1996. Tóthné Csőke Katalin, Bp.Erőmű 49.90
1997. Tóthné Csőke Katalin, Bp.Erőmű 53.00
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 54.99
1999. Dívós Katalin, Dobó SE 52.34
2000. Dívós Katalin, Dobó SE 56.44
2001. Kürti Éva, NYVSC 54.74
2002. Kürti Éva, NYVSC 54.85
2003. Kürti Éva, NYVSC 54.10
2004. Kürti Éva, NYVSC 56.47
2005. Dívós Katalin, Dobó SE 54.44
2006. Máthé Katalin Anna, Csepeli ASE 50.51
2007. Császár Katalin, Haladás 49.83
2008. Marton Anita, Békéscsabai AC 49.55
2009. Marton Anita, Békéscsabai AC 52.90
2010. Marton Anita, Békéscsabai AC 52.47
2011. Marton Anita, Békéscsabai AC 50.77
2012. Marton Anita, Békéscsabai AC 52.64
2013. Marton Anita, Titán TC Szeged 54.71

Kalapácsvetés
1995. Dívós Katalin, SZAC'93 50.18
1996. Dívós Katalin, Dobó SE 52.24
1997. Dívós Katalin, Dobó SE 54.54
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 61.55
1999. Dívós Katalin, Dobó SE 65.19
2000. Dívós Katalin, Dobó SE 66.09
2001. Sugár Barbara, Haladás 59.94
2002. Tudja Julianna, VEDAC 63.56
2003. Dívós Katalin, Dobó SE 66.26
2004. Dívós Katalin, Dobó SE 69.06
2005. Orbán Éva, VEDAC 66.38
2006. Orbán Éva, VEDAC 63.73
2007. Nickl Vanda, Dobó SE 64.39
2008. Orbán Éva, VEDAC 68.40
2009. Orbán Éva, VEDAC 68.77
2010. Orbán Éva, VEDAC 67.49
2011. Orbán Éva, VEDAC 70.71
2012. Gergelics Cintia, Dobó SE 64.83
2013. Orbán Éva, VEDAC 68.06

Gerelyhajítás
1933. Szepes Kató, RAFC 34.90
1934. Chrisztián Margit, BBTE 35.88
1935. Szepes Kató, PeSC 33.08
1936. Szepes Kató, PeSC 34.10
1937. Lamos Margit, MTE 31.05
1938. Lamos Margit, MTE 30.31
1939. Lamos Margit, MTE 33.10
1940. Lamos Margit, MTE 32.26
1941. Regdánszky Matild, BBTE 36.30
1942. Regdánszky Matild, BBTE 36.55
1943. Rohrmann Mária, TFSE 35.00
1944. Ónody Margit, PEAC 35.40
1945. Regdánszky Matild, Gamma 35.00
1946. Regdánszky Matild, Gamma 37.70
1947. Regdánszky Matild, MAFC 38.88
1948. Rohonczi Mária, TFSE 38.26
1949. Rohonczi Mária, CSMTK 39.43
1950. Umbrai Katalin, Textiles 39.98
1951. Vígh Erzsébet, Budapest 39.67
1952. Vígh Erzsébet, Bástya SE 42.71
1953. Vígh Erzsébet, Budapest 42.85
1954. Laczó Ilona, Vörös Lobogó SE 45.71
1955. Vígh Erzsébet, Bp.V.Lobogó 49.04
1956. Vígh Erzsébet, Bp.V.Lobogó 51.04
1957. Krebs Sándorné, MTK 47.28
1958. Balogh Anikó, Vasas SE 48.05
1959. Balogh Anikó, TFSE 48.68
1960. Antal Márta, Vasas 49.77
1961. Antal Márta, Vasas 51.43
1962. Antal Márta, Vasas 50.46
1963. Dusnoki Zsuzsa, TFSE 50.28
1964. Rudasné Antal Márta, Vasas 53.72
1965. Rudasné Antal Márta, Vasas 54.86
1966. Radnai Ágnes, TFSE 53.50
1967. Radnai Ágnes, TFSE 52.42
1968. Németh Angéla, BEAC 55.74
1969. Németh Angéla, BEAC 56.54
1970. Vidosné Paulányi Magda, Bp.Honvéd 54.50
1971. Ránkyné Németh Angéla, BEAC 59.44
1972. Vidosné Paulányi Magda, Bp.Honvéd 56.70
1973. Kucserka Mária, Ú.Dózsa 54.82
1974. Vágó Imréné, Ú.Dózsa 58.22
1975. Vágó Imréné, Ú.Dózsa 53.34
1976. Fekete Viktória, Ú.Dózsa 56.50
1977. Vágási Aranka, Bp.Építők 56.06
1978. Janák Mária, Bajai SK 57.60
1979. Fekete Viktória, Ú.Dózsa 59.68
1980. Vágási Aranka, Építők SC 57.48
1981. Janák Mária, Bajai SK 58.00
1982. Janák Mária, Csepel 61.38
1983. Janák Mária, Csepel 57.98
1984. Hartai Katalin, TFSE 58.74
1985. Budavári Éva, SZMTE 59.02
1986. Malovecz Zsuzsa, Bp.Építők 61.46
1987. Malovecz Zsuzsa, Bp.Építők 62.60
1988. Hartai Katalin, Bp.Honvéd 62.74
1989. Malovecz Zsuzsa, NYVSSC 61.90
1990. Hartai Katalin, Bp.Honvéd 62.44
1991. Zsigmond Kinga, Testvériség 59.56
1992. Zsigmond Kinga, FTC 57.16
1993. Zsigmond Kinga, FTC 59.24
1994. Zsigmond Kinga, FTC 62.42
1995. Zsigmond Kinga, FTC 59.42
1996. Preisinger Ágnes, FTC 58.14
1997. Szabó Nikolett, FTC 61.60
1998. Szabó Nikolett, FTC 62.40
1999. Szabó Nikolett, FTC 57.39
2000. Szabó Nikolett, FTC 59.92
2001. Szabó Nikolett, FTC 57.82
2002. Frajka Xénia, UTE 54.98
2003. Szabó Nikolett, FTC 59.27
2004. Szabó Nikolett, FTC 59.60
2005. Szabó Nikolett, FTC 58.72
2006. Frajka Xénia, Sportiskola SE 52.85
2007. Frajka Xénia, Sportiskola SE 55.08
2008. Szabó Nikolett, FTC 55.49
2009. Szabó Nikolett, FTC 56.30
2010. Nagy Xénia, Debreceni SC 54.10
2011. Juhász Vanda, FTC 58.03
2012. Juhász Vanda, FTC 59.31
2013. Juhász Vanda, FTC 58.97

Ötpróba
1944. Rohonczi Mária, TFSE 275
1946. Rohonczi Mária, TFSE 210
1947. Umbrai Katalin, TFSE 183
1948. Kovács-Buna Irma, MAFC 167
1949. Rohonczi Mária, CsMTK 3851
1950. Gyarmati Olga, Vasas SC 4157
1951. Pénzes Margit, Budapest 3411
1952. Pénzes Margit, Bástya SE 3416
1953. Soós Klára, Budapest 3770
1954. P. Lohász Irén, Vasas SE 3496
1955. Gyarmati Olga, Bp.Vasas 3907
1957. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 4078
1958. Oó Erzsébet, Bp.Honvéd 4070
1959. Németh Ida, Ú.Dózsa 4228
1960. Oó Erzsébet, TFSE 3980
1961. Somogyi Nándorné, Ú.Dózsa 4247
1962. Németh Ida, Ú.Dózsa 4257
1963. Rózsavölgyi Jánosné, Bp.V. Meteor 4251
1964. Kovács Annamária, Bp.Honvéd 4379
1965. Kovács Annamária, Bp.Honvéd 4461
1966. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 4459
1967. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 4581
1968. Papp Margit, Csepel 4263
1969. Tóthné Kovács Annamária, Bp.Honvéd 4583
1970. Papp Margit, Csepel 4563
1971. Bruzsenyák Ilona, DEAC 4897
1972. Bruzsenyák Ilona, DEAC 4417
1973. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 4536
1974. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 4561
1975. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 4454
1976. Papp Margit, Csepel 4697
1977. Papp Margit, Csepel 4355
1978. Papp Margit, Csepel 4675
1979. Czene Zsuzsa, Csepel 4238
1980. Papp Margit, Csepel 4429

Hétpróba
1981. Vanyek Zsuzsa, TFSE 5860
1982. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 5949
1983. Bebesi Gabriella, Videoton 5847
1984. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 5947
1985. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 6158
1986. Palombi Margit, TBSC 6001
1987. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 5764
1988. Palombi Margit, TBSC 5636
1989. Ináncsi Rita, KSI 5828
1990. Bálint Zita, Csepel 5504
1991. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 5955
1992. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 5806
1993. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 5980
1994. Kiss Enikő, Pécsi AC 5020
1995. Ináncsi Vera, Bp.Honvéd 5404
1996. Bálint Zita, Csepel 5694
1997. Bálint Zita, Csepel 5774
1998. Bálint Zita, Csepel 5408
1999. Kiss Enikő, Pécsi AC 5901
2000. Kiss Enikő, Pécsi AC 5811
2001. Ajkler Zita, NYVSC 5323
2002. Skoumál Réka, Marathon AC 5269
2003. Deák Katalin, FTC 5122
2004. Óvári Zita, Bp.Honvéd 5295
2005. Óvári Zita, Bp.Honvéd 5539
2006. Ajkler Zita, Vasas 5225
2007. Óvári Zita, Szolnoki MÁV 5559
2008. Farkas György, Bp.Honvéd 5843
2009. Babos Rita, ARAK 5099
2010. Farkas György, Bp.Honvéd 5874
2011. Farkas György, Bp.Honvéd 6059
2012. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 5890
2013. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 5725

Ötpróba csapat
1968. Bp.Honvéd SE (Noszály Sándorné, Schleer Ildikó, Vitosné Paulányi Magda) 11267
1969. Bp.Építők SE (Fodorné Hornyák Anikó, Molnár Győzőné, Magyar Mária) 11656
1970. Szolnoki MÁV SE (Nagy Attiláné, Szabó Ferencné, Juhász Mária) 11411
1971. Bp.Egyetemi Athletikai Club (Gulyás Ágota, Woth Klára, Zink Teréz) 11499
1972. Debreceni Egyetemi AC (Bruzsenyák Ilona, Kovács Vajkné, Ványi Aranka) 10610
1973. Újpesti Dózsa SC (Bruzsenyák Ilona, Bíró Éva, Szekeres Ibolya) 11493
1974. Újpesti Dózsa SC (Bruzsenyák Ilona, Szekeres Ibolya, Szívós Irén) 12104

Hétpróba csapat
2013. KARC (Huszka Nóra, Dániel Fanni, Tungli Katalin) 12555

4x100 m-es váltófutás
1932. Testnevelési Főiskola Sport Club (Kresz Margit, Genersich Gabriella, Csermák Teréz, Kael Anna) 53.2
1933. Testnevelési Főiskola Sport Club (Kresz Margit, Strohoffer Paula, Csermák Teréz, Egressy Judit) 53.6
1934. Testnevelési Főiskola Sport Club (Nagy Edit, Strohoffer Paula, Altorjay Margit, Egressy Judit) 53.5
1935. Testnevelési Főiskola Sport Club (Nagy Edit, Nagy Aranka, Medveczky Sarolta, Andrássy Mária) 52.8
1936. Testnevelési Főiskola Sport Club (Somorjay Irén, Tormasov Katalin, Kael Anna, Nagy Edit) 54.9
1937. Munkás Testedző Egyesület (Lampel Margit, Babay Margit, Lőrinczi Aranka, Deák Aranka) 53.7
1938. Olimpiai Dolgozó Nők Sport Egyesülete (Balla Ilona, Somogyi Erzsébet, Kiss Edit, Kemény Mariann) 53.6
1939. Testnevelési Főiskola Sport Club (Nemere Katalin, Turcsányi Klára, Méreg Margit, Hámos Éva) 55.2
1940. Nemzeti Torna Egylet (Horváth Aranka, Babay Margit, Lőrinczi Anna, Ipolyi-Kellér Mária) 54
1941. Magyar Dolgozók Testgyakorló Csokra (Lédermayer Ilona, Fekete Ilona, Zubek Ilona, Nagy Rózsi) 54.1
1942. Magyar Dolgozók Testgyakorló Csokra (Sziklay Paula, Fekete Ilona, Tolnai Ilona, Nagy Rózsi) 51.9
1943. Futura Testedző Egyesület (Sziklay Paula, Tolnai Ilona, Fekete Ilona, Nagy Rózsi) 52.4
1944. Magyar Athletikai Club (Szvitek Ilona, Fekete Ilona, Szabó Aranka, Szigeti-Varga Zsuzsa) 53.6
1945. IX.ker. MADISZ (Szvitek Ilona, Fekete Ilona, Sziklay Paula, Bártfai Jenőné) 54.6
1946. Postás Sport Egyesület (Ficsor Irén, Babay Margit, Fehér Sarolta, Lőrinczi Anna) 53.8
1947. Postás Sport Egyesület (Fehér Sarolta, Rákhely Gyuláné, Babay Margit, Lőrinczi Anna) 51.4
1948. Postás Sport Egyesület (Egri Lenke, Zubek Ilona, Lőrinczi Anna, Rákhely Gyuláné) 50.4
1949. Postás Sport Egyesület (Lőrinczi Anna, Csáki Erzsébet, Egri Lenke, Rákhely Gyuláné) 51.5
1950. Vasas SC (Rákhely Gyuláné, Lőrinczi Anna, Egri Lenke, Gyarmati Olga) 49.2
1951. Budapest A. (Egri Lenke, Rákhely Gyuláné, Bartha Lászlóné, Gyarmati Olga) 48.9
1952. SZOT I. (Rákhely Gyuláné, Dénes Ida, Bartha Lászlóné, Gyarmati Olga) 48.5
1953. Budapest III. (Szombath Anna, Bucsányi Erzsébet, Bartha Lászlóné, Lohász Irén) 49.3
1954. Dózsa SE (Orbán Irén, Dénes Ida, Greminger Jánosné, Neszmélyi Vera) 48
1955. Bp.Dózsa Sport Kör (Greminger Jánosné, Orbán Irén, Dénes Ida, Neszmélyi Vera) 49
1957. Újpesti Dózsa SC (Somogyi Nándorné, Orbán Irén, Dénes Ida, Heldt Erzsébet) 48.7
1958. Magyar Testgyakorlók Köre (Varga II Szilvia, Weil Ádámné, Boros Zsuzsa, Várkonyi Zsuzsa) 50.4
1959. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Somogyi Nándorné, Orbán Irén, Németh Ida) 48.2
1960. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Somogyi Nándorné, Orbán Irén, Németh Ida) 49.4
1961. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Németh Ida, Somogyi Nándorné, Orbán Irén) 48.8
1962. Újpesti Dózsa SC (Takács Ilona, Orbán Irén, Heldt Erzsébet, Németh Ida) 48.6
1963. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Orbán Irén, Németh Ida, Kispálné Skultéty Eta) 47.9
1964. Szolnoki MÁV SE (Csikós Katalin, Szunyoghy Éva, Császi Gizella, Császi Katalin) 50.2
1965. Újpesti Dózsa SC (Pászt Erika, Orbán Irén, Heldt Erzsébet, Kispál Jánosné) 48
1966. Bp.Honvéd SE (Schleer Ildikó, Pető Mária, Tóthné Kovács Annamária, Lázár Éva) 47.4
1967. Bp.Honvéd SE (Schleer Ildikó, Pető Mária, Tóth Gyuláné, Lázár Éva) 47.7
1968. Testnevelési Főiskola SE (Nádasi Katalin, Kormos Éva, Benyáts Erzsébet, Woth Klára) 48.4
1969. Vasas SC (Horváth Erzsébet, Papp Attiláné, Balogh Györgyi, Pusztai Éva) 46.7
1970. Vasas SC (Pusztai Éva, Papp Attiláné, Balogh Györgyi, Nemesháziné Markó Margit) 46.1
1971. Vasas SC (Pusztai Éva, Nemesháziné Markó Margit, Balogh Györgyi, Papp Attiláné) 45.9
1972. Vasas SC (Horváth Erzsébet, Szabó Jánosné, Balogh Györgyi, Papp Attiláné) 46.7
1973. Újpesti Dózsa SC (Szívós Irén, Orosz Irén, Pusztai Éva, Bruzsenyák Ilona) 46.8
1974. Bp.Honvéd SE (Lukács Ilona, Kovács Annamária, Tóth Éva, Kőnye Irma) 46.1
1975. Vasas SC (Balogh Györgyi, Szabó Jánosné, Sebők Klára, Siska Xénia) 45.9
1976. Bp.Honvéd SE (Milassin Lórándné, Lukics Ildikó, Szigetiné Tóth Éva, Kőnye Irma) 46.2
1977. Újpesti Dózsa SC (Vastagh Hedvig, Kósa Erika, Baumann Gizella, Orosz Irén) 46.8
1978. Bp.Honvéd SE (Hídvéginé Lukics Ildikó, Mohácsi Éva, Forgács Judit, Kőnye Irma) 46.55
1979. Újpesti Dózsa SC (Ilisz Mária, Kósa Erika, Németh Ilona, Orosz Irén) 46.22
1980. Újpesti Dózsa SC (Gresáné Bruzsenyák Ilona, Kósa Erika, Németh Ilona, Orosz Irén) 46.30
1981. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Daku Mónika, Petrika Ibolya, Petrika Erzsébet, Hrács Piroska) 46.31
1982. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Nagy Mária, Petrika Ibolya, Tóth Zsuzsa, Hrács Piroska) 46.81
1983. Szolnoki MÁV MTE (Kunné György Ibolya, Ecsekiné Juhász Erzsébet, Gönczölné Molnár Judit, Szekeres Judit) 46.95
1984. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Petrika Erzsébet, Petrika Ibolya, Tóth Zsuzsa, Daku Mónika) 46.08
1985. Bp.Honvéd SE (Balázs Éva, Káposzta Mónika, Kőnye Irma, Gazdag Zsuzsa) 46.11
1986. Bp.Honvéd SE (Barati Éva, Balázs Éva, Kőnye Irma, Gazdag Zsuzsa) 46.21
1987. Bp.Honvéd SE (Barati Éva, Antók Zsófia, Kőnye Irma, Gazdag Zsuzsa) 46.08
1988. Bp.Honvéd SE (Barati Éva, Balázs Éva, Kőnye Irma, Gazdag Zsuzsa) 45.57
1989. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Bagoly Csilla, Mádai Mónika, Daku Mónika, Fogarassy Katalin) 46.57
1990. Szolnoki MÁV (Ecsekiné Juhász Erzsébet, Szekeres Judit, Molnár Mónika, Agg Eszter) 46.50
1991. Zalaegerszegi TE Építők (Borsós Bernadett, Ács Judit, Kozáry Ágnes, Péter Szilvia) 46.07
1992. Zalaegerszegi AC (Gáspár Katalin, Ács Judit, Kozáry Ágnes, Mádai Mónika) 46.06
1993. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Eisenhoffer Ágnes, Barati Éva, Steinmetz Éva) 46.67
1994. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Eisenhoffer Ágnes, Steinmetz Éva, Barati Éva) 45.62
1995. Zalaegerszegi AC (Kalamár Andrea, Gróf Andrea, Kozáry Ágnes, Mádai Mónika) 47.24
1996. Bp.Honvéd SE (Eisenhoffer Ágnes, Lőrincz Krisztina, Barati Éva, Steinmetz Éva) 46.24
1997. Bp.Honvéd SE (Steinmetz Éva, Barati Éva, Lőrincz Krisztina, Vaszi Tünde) 46.35
1998. Bp.Honvéd SE (Steinmetz Éva, Lőrincz Krisztina, Barati Éva, Vaszi Tünde) 45.63
1999. Bp.Honvéd SE (Bori Annamária, Lőrincz Krisztina, Steinmetz Györgyné, Vaszi Tünde) 46.45
2000. Bp.Honvéd SE (Szakács Enikő, Wéber Kinga, Lőrincz Krisztina, Barati Éva) 46.03
2001. Bp.Honvéd SE (Nagy Zsófia, Lőrincz Krisztina, Wéber Kinga, Vaszi Tünde) 46.48
2002. Bp.Honvéd SE (Majzik Mária, Szakács Enikő, Wéber Kinga, Rózsa Zsófia) 47.69
2003. Alba Regia Atlétikai Klub (Rácz Eszter, Miklós Éva, Listár Nikolett, Varga Fruzsina) 46.74
2004. Bp.Honvéd SE (Grósz Adrienn, Szakács Enikő, Varga Bianka, Rózsa Zsófia) 46.64
2005. Alba Regia Atlétikai Klub (Miklós Éva, Listár Nikolett, Hegyi Dóra, Varga Fruzsina) 46.53
2006. Alba Regia Atlétikai Klub (Turcsik Katalin, Listár Nikolett, Hegyi Dóra, Nyusa Viktória) 46.76
2007. Alba Regia Atlétikai Klub (Frey Virág, Listár Nikolett, Nyusa Viktória, Turcsik Katalin) 47.45
2008. Alba Regia Atlétikai Klub (Frey Virág, Listár Nikolett, Nyusa Viktória, Turcsik Katalin) 46.16
2009. Bp.Honvéd SE (Bartha Zsóka, Varga Bianka, Bobcsek Emese, Nguyen Anasztázia) 45.88
2010. Bp.Honvéd SE (Bartha Zsóka, Varga Bianka, Schmelcz Fanni, Nguyen Anasztázia) 45.99
2011. Bp.Honvéd SE (Munkácsy Petra, Varga Bianka, Schmelcz Fanni, Nguyen Anasztázia) 45.85
2012. Gödöllői EAC (Vincze Dorina, Kálmán Csenge, Zircher Kitty, Kaptur Éva) 47.07
2013. Gödöllői EAC (Répási Petra, Kaptur Éva, Budai Alexandra, Kálmán Csenge) 47.26

4x200 m-es váltófutás
1944. Magyar Athletikai Club (Szvitek Ilona, Szigeti-Varga Zsuzsa, Szabó Aranka, Fekete Ilona) 1:58.2
1946. Gamma Sport Egyesület (Ipolyi-Kellér Mária, Bártfai Jenőné, Sziklay Paula, Fekete Ilona) 1:55.9
1947. Postás Sport Egyesület (Zubek Ilona, Bakos Erzsébet, Lőrinczi Anna, Babay Margit) 1:50.3
1948. Postás Sport Egyesület (Rákhely Gyuláné, Egri Lenke, Zubek Ilona, Csáki Erzsébet) 1:49
1949. Postás Sport Egyesület (Ficsor Irén, Rákhely Gyuláné, Csáki Erzsébet, Egri Lenke) 1:51.2
1950. Vasas SC (Rákhely Gyuláné, Lőrinczi Anna, Egri Lenke, Gyarmati Olga) 1:45.5
1955. Bp.Dózsa Sport Kör (Muskovits Éva, Tóth Magda, Somogyi Nándorné, Greminger Jánosné) 1:47.6
1957. Újpesti Dózsa SC (Bánsági Teréz, Muskovits Éva, Németh Ida, Somogyi Nándorné) 1:45
1958. Újpesti Dózsa SC (Somogyi Nándorné, Orbán Irén, Bánsági Teréz, Németh Ida) 1:45.8
1959. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Somogyi Nándorné, Orbán Irén, Németh Ida) 1:43.4
1960. Újpesti Dózsa SC (Orbán Irén, Bánsági Teréz, Németh Ida, Heldt Erzsébet) 1:42.8
1961. Újpesti Dózsa SC (Heldt Erzsébet, Orbán Irén, Somogyi Nándorné, Németh Ida) 1:40.8
1962. Újpesti Dózsa SC (Orbán Irén, Takács Katalin, Németh Ida, Heldt Erzsébet) 1:42.3
1963. Újpesti Dózsa SC (Orbán Irén, Kispál Jánosné, László Sándorné, Heldt Erzsébet) 1:43.5
1964. Újpesti Dózsa SC (Csontos Mária, Orbán Irén, Heldt Erzsébet, Kispál Jánosné) 1:40.9
1965. Újpesti Dózsa SC (Pászt Erika, Orbán Irén, Kispál Jánosné, Heldt Erzsébet) 1:41.5
1966. Bp.Honvéd SE (Schleer Ildikó, Pető Mária, Lázár Éva, Tóth Gyuláné) 1:39.9
1967. Bp.Honvéd SE (Pető Mária, Lázár Éva, Kazi Olga, Tóth Gyuláné) 1:39
1968. Bp,Építők SE (Majoros Vera, Hornyák Anikó, Kulcsár Magdolna, Velekei Márta) 1:43.2
1969. Vasas SC (Horváth Erzsébet, Papp Attiláné, Pusztai Éva, Balogh Györgyi) 1:39.7
1970. Vasas SC (Pusztai Éva, Kulcsár Magdolna, Papp Attiláné, Balogh Györgyi) 1:38.4
1971. Vasas SC (Pusztai Éva, Nemesháziné Markó Margit, Papp Attiláné, Balogh Györgyi) 1:38.0
1972. Bp.Honvéd SE (Tóth Éva, Lukics Ildikó, Lázár Éva, Frank Dénesné) 1:39.4
1973. Bp.Honvéd SE (Lukics Ildikó, Tóth Éva, Frank Dénesné, Kőnye Irma) 1:38.1
1974. Bp.Honvéd SE (Lukács Ilona, Kovács Annamária, Tóth Éva, Kőnye Irma) 1:39.6
1975. Vasas SC (Klenóczky Beatrix, Sebők Klára, Balogh Györgyi, Szabó Jánosné) 1:37.1
1976. Bp.Honvéd SE (Milassin Lórándné, Lukics Ildikó, Szigetiné Tóth Éva, Kőnye Irma) 1:37.1
1977. Bp.Honvéd SE (Mohácsi Éva, Forgács Judit, Hídvéginé Lukics Ildikó, Kőnye Irma) 1:37.0
1978. Bp.Honvéd SE (Hídvéginé Lukics Ildikó, Mohácsi Éva, Forgács Judit, Kőnye Irma) 1:35.9
1979. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Hrács Piroska, Petrika Ibolya, Fazekas Ilona, Petrika Erzsébet) 1:38.9
1980. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Elek Judit, Hídvéginé Lukics Ildikó, Szigetiné Tóth Éva) 1:37.0
1981. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Fazekas Ilona, Petrika Erzsébet, Petrika Ibolya, Hrács Piroska) 1:38.7
1982. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Nagy Mária, Petrika Ibolya, Tóth Zsuzsa, Hrács Piroska) 1:37.24
1983. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Tóth Zsuzsa, Nagy Mária, Petrika Erzsébet, Kissné Petrika Ibolya) 1:38.84
1984. Szegedi EOL AK (Petróczi Ágnes, Rostás Erika, Palócz Ibolya, Szabó Erzsébet) 1:39.68
1985. Szegedi EOL AK (Petróczi Ágnes, Rostás Erika, Szopori Erika, Szabó Erzsébet) 1:41.97
1986. Zalaegerszegi TE (Gáspár Katalin, Ács Judit, Kozáry Ágnes, Majsa Rita) 1:40.9
1988. Újpesti Dózsa SC (Szabó Andrea, Molnár Márta, Sehr Erika, Nagy Radka) 1:40.05
1989. Zalaegerszegi TE (Ács Judit, Majsa Rita, Péter Szilvia, Kozáry Ágnes) 1:37.00
1990. Zalaegerszegi TE Építők (Jassó Anikó, Ács Judit, Péter Szilvia, Kozáry Ágnes) 1:42.63
1991. Zalaegerszegi TE Építők (Borsós Bernadett, Ács Judit, Péter Szilvia, Kozáry Ágnes) 1:39.62
1992. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Molnár Emese, Eisenhoffer Ágnes, Barati Éva) 1:38.67
1993. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Eisenhoffer Ágnes, Steinmetz Éva, Barati Éva) 1:38.77
1994. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Eisenhoffer Ágnes, Steinmetz Éva, Barati Éva) 1:37.50
1995. Bp.Honvéd SE (Vaszi Tünde, Eisenhoffer Ágnes, Steinmetz Éva, Barati Éva) 1:37.59
1996. Bp.Honvéd SE (Lőrincz Krisztina, Eisenhoffer Ágnes, Steimetz Éva, Barati Éva) 1:38.70
1997. Bp.Honvéd (Ináncsi Rita, Lőrincz Krisztina, Szakács Enikő, Barati Éva) 1:36.78
1998. Zalaegerszegi AC (Ray Szilvia, Kulcsár Eszter, Balazsicz Renáta, Gróf Andrea) 1:40.81
1999. Bp.Honvéd (Szakács Enikő, Bori Annamária, Lőrincz Krisztina, Barati Éva) 1:34.60
2000. Bp.Honvéd (Szakács Enikő, Lőrincz Krisztina, Barati Éva, Wéber Kinga) 1:36.54
2001. Bp.Honvéd (Wéber Kinga, Lőrincz Krisztina, Hargitay Éva, Szakács Enikő) 1:40.51
2013. Alba Regia Atlétikai Klub (Turcsik Katalin, Babos Rita, Frey Virág, Zsigovics Natália) 1:40.84

4x400 m-es váltófutás
1969. Bp.Építők SC (Gyenei Katalin, Encsi Istvánné, Kulcsár Magdolna, Velekei Márta) 3:47.6
1970. Vasas SC (Pusztai Éva, Kulcsár Magdolna, Papp Attiláné, Balogh Györgyi) 3:46.1
1971. Vasas SC (Pusztai Éva, Lombos Éva, Kulcsár Magdolna, Balogh Györgyi) 3:43.6
1972. Vasas SC (Füle Zsuzsa, Szabó Jánosné, Kulcsár Magdolna, Balogh Györgyi) 3:46.8
1973. Vasas SC (Sebők Klára, Horváth Erzsébet, Szabó Jánosné, Kulcsár Magdolna) 3:45.0
1974. Újpesti Dózsa SC (Bruzsenyák Ilona, Gutai Katalin, Pusztai Éva, Orosz Irén) 3:45.9
1975. Vasas SC (Sebők Klára, Balogh Györgyi, Szabó Jánosné, Kulcsár Magdolna) 3:41.6
1976. Bp.Honvéd SE (Mohácsi Éva, Lukics Ildikó, Kőnye Irma, Szigetiné Tóth Éva) 3:39.6
1977. Bp.Honvéd SE (Hídvéginé Lukics Ildikó, Csipán Borbála, Mohácsi Éva, Kőnye Irma) 3:45.8
1978. Bp.Honvéd SE (Hídvéginé Lukics Ildikó, Forgács Judit, Mohácsi Éva, Kőnye Irma) 3:37.8
1979. Újpesti Dózsa SC (Bányik Ildikó, Németh Ilona, Baumann Gizella, Orosz Irén) 3:41.6
1980. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Hídvéginé Lukics Ildikó, Elek Edit, Szigetiné Tóth Éva) 3:30.3
1981. Szegedi EOL AK (Petróczi Ágnes, Szabó Erzsébet, Kósa Erika, Szopori Erika) 3:44.89
1982. Tatabányai Bányász SC (Jurbán Éva, Wéninger Katalin, Mohácsi Éva, Forgács Judit) 3:40.66
1983. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Petrika Erzsébet, Szepesi Éva, Nagy Mária, Petrika Ibolya) 3:41.63
1984. Szegedi EOL AK (Petróczi Ágnes, Szopori Erika, Papp Éva, Szabó Erzsébet) 3:41.88
1985. Szegedi EOL AK (Szabó Erzsébet, Szopori Erika, Dujmonné Rostás Erika, Papp Éva) 3:41.92
1986. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Vassné Hrács Piroska, Kasza Edit, Szepesi Éva, Kissné Petrika Ibolya) 3:46.14
1987. Bp.Honvéd SE (Antók Zsófia, Balázs Éva, Gazdag Zsuzsa, Kőnye Irma) 3:40.78
1988. Bp.Honvéd SE (Antók Zsófia, Barati Éva, Balázs Éva, Gazdag Zsuzsa) 3:45.11
1989. Nyíregyházi VSSC (Mádai Mónika, Vida Erika, Todorán Erzsébet, Fogarassy Katalin) 3:42.73
1990. Magyar Testgyakorló Köre (Penkala Szilvia, Fodor Kinga, Kóczián Judit, Bátori Noémi) 3:43.49
1991. Magyar Testgyakorló Köre (Mátrai Ágnes, Fodor Kinga, Drommer Helga, Bátori Noémi) 3:45.60
1992. Magyar Testgyakorló Köre (Csete Gyöngyvér, Bátori Noémi, Drommer Helga, Jassó Anita) 3:44.83
1993. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Steinmetz Éva, Fodor Kinga, Barati Éva) 3:47.81
1994. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Eisenhoffer Ágnes, Mészáros Krisztina, Barati Éva) 3:42.75
1995. Zalaegerszegi AC (Kalamár Andrea, Gróf Andrea, Kozáry Ágnes, Mátrai Ágnes) 3:45.13
1996. Zalaegerszegi AC (Kozáry Ágnes, Mádai Mónika, Balazsicz Renáta, Gróf Andrea) 3:44.8
1997. Zalaegerszegi AC (Ray Szilvia, Kulcsár Eszter, Gróf Andrea, Balazsicz Renáta) 3:49.11
1998. Zalaegerszegi AC (Ray Szilvia, Gróf Andrea, Kulcsár Eszter, Balazsicz Renáta) 3:47.89
1999. Bp.Honvéd (Terestyéni Tünde, Szakács Enikő, Barati Éva, Bori Annamária) 3:40.60
2000. Zalaegerszegi AC (Balazsicz Renáta, Gróf Andrea, Kálmán Eszter, Ray Szilvia) 3:45.92
2001. Bp.Honvéd SE (Wéber Kinga, Vértessy Katalin, Bori Annamária, Szakács Enikő) 3:43.52
2002. Bp.Honvéd SE (Komlóssy Zsuzsanna, Vértessy Katalin, Bori Annamária, Wéber Kinga) 3:47.48
2003. Bp.Honvéd SE (Szakács Enikő, Rózsa Zsófia, Varga Bianka, Bori Annamária) 3:44.71
2004. Zalaegerszegi AC (Simonffy Mariann, Kálmán Eszter, Gergály Fruzsina, Petráhn Barbara) 3:48.93
2005. Bp.Honvéd SE (Varga Bianka, Doma Zdenka, Szakács Enikő, Rózsa Zsófia) 3:46.20
2006. Bp.Honvéd SE (Rózsa Zsófia, Doma Zdenka, Szakács Enikő, Varga Bianka) 3:45.81
2007. Bp.Honvéd SE (Doma Zdenka, Novák Fruzsina, Rózsa Zsófia, Varga Bianka) 3:50.08
2008. Bp.Honvéd SE (Varga Bianka, Farkas Györgyi, Bartha Zsóka, Novák Fruzsina) 3:46.00
2009. Bp.Honvéd SE (Bartha Zsóka, Bobcsek Emese, Novák Fruzsina, Varga Bianka) 3:47.10
2010. Bp.Honvéd SE (Krizsán Xénia, Bobcsek Emese, Novák Fruzsina, Varga Bianka) 3:47.85
2011. Bp.Honvéd SE (Krizsán Xénia, Steinmetz-Bobcsek Emese Ildikó, Farkas Györgyi, Varga Bianka) 3:45.09
2012. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Farsang Evelin, Bozzay Boglárka, Loránd Lilla, Kéri Bianka) 3:44.03
2013. Gödöllői EAC (Répási Petra, Kaptur Éva, Pék Andrea, Kálmán Csenge) 3:47.02

3x800 m-es váltófutás
1947. Postás Sport Egyesület (Bakos Erzsébet, Ficsor Irén, Zubek Ilona) 7:48
1948. Postás Sport Egyesület (Zeley Margit, Ficsor Irén, Zubek Ilona) 7:53.6
1949. Előre Sport Egyesület (Polareczky Jolán, Őrhalmi Ilona, Bleha Anna) 7:42.2
1950. Dózsa SE (Szabó Olga, Bánsági Teréz, Hazucha Zsuzsa) 7:31.8
1955. Bp.Törekvés Sport Kör (Molnár Rózsi, Bácskai Anna, Kazi Aranka) 7:11.4
1957. Újpesti Dózsa SC (Somogyi Nándorné, Németh Ida, Bánsági Teréz) 7:08.5
1958. Újpesti Dózsa SC (Somogyi Nándorné, Németh Ida, Bánsági Teréz) 7:13.4
1959. Bp.Petőfi SE (Eper Klára, Wittinger Teréz, Ughy Piroska) 7:07.5
1960. Bp.Vasutas SC (Turi Emilia, Rákár Júlia, Kazi Aranka) 7:15.4
1961. Nagykanizsai Bányász SC (Sasvári Gizella, Dávid Katalin, Horváth Mária) 7:19.6
1962. Nagykanizsai Bányász SC (Horváth Mária, Dávid Katalin, Csanádi Mária) 7:12.4
1963. Békéscsabai Dózsa SC (Bádé Margit, Gyenei Katalin, Zsilák Ilona) 7:08.8
1965. Békéscsabai Dózsa SC (Gyenei Katalin, Zsilák Erzsébet, Zsilák Ilona) 6:55.8
1966. Békéscsabai Dózsa SC (Gyenei Katalin, Zsilák Erzsébet, Zsilák Ilona) 6:55.6
1967. Vasas SC (Kovács Edit, Benedek Lászlóné, Kazi Valéria) 6:57.4
1968. Bp.Építők SE (Gyenei Katalin, Velekei Márta, Kulcsár Magdolna) 6:49.6
1969. Bp.Építők SE (Gyenei Katalin, Velekei Márta, Kulcsár Magdolna) 6:54.2
1970. Bp.Honvéd SE (Gálné Pethő Mária, Csipán Borbála, Budavári Mária) 6:53.8
2002. Haladás VSE (Soós Eszter, Járay Melinda, Varga Judit) 6:39.19
2003. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Cziráki Kitti, Tóth Lívia, Wágenhoffer Judit) 6:34.16

4x800 m-es váltófutás
1971. Vasas SC (Pusztai Éva, Mérei Lászlóné, Lombos Éva, Kulcsár Magdolna) 9:00.6
1972. Debreceni Építők (Lázár Magdolna, Lipcsei Irén, Szűcs Kornélia, Karnyik Irén) 9:10.8
1973. Debreceni MTE (Kass Mária, Szűcs Kornélia, Domonkos Erzsébet, Lipcsei Irén) 9:16.6
1974. Békéscsabai Előre Spartacus (Katona Ilona, Peltsárszky Lilian, Laczó Ibolya, Zsilák Ilona) 9:21.2
1975. Bp.Honvéd SE (Molnár Gizella, Mohácsi Éva, Jakab Erzsébet, Csipán Borbála) 9:01.6
1976. Csepel SC (Zsilák Ilona, Babinyecz Józsefné, Diószegi Éva, Váczi Éva) 8:48.8
1977. Ferencvárosi Torna Club (Völgyi Zsuzsa, Fessler Zsuzsa, Pólya Éva, Pomázi Irén) 8:57.1
1978. Debreceni MTE (Szűcs Kornélia, Kovács Katalin, Lipcsei Irén, Lázár Magdolna) 8:46.6
1979. Csepel SC (Babinyecz Józsefné, Schuszter Mária, Czene Zsuzsa, Váczi Éva) 8:42.9
1980. Nyíregyházi Vasutas Spartacus SC (Zsarnóczkai Klára, Tóth Mária, Petrika Ibolya, Koleszár Éva) 8:42.02
1981. Csepel SC (Szabó Karolin, Kakukk Olga, Czene Zsuzsa, Váczi Éva) 8:43.5
1982. Csepel SC (Szabó Karolin, Babinyecz Józsefné, Czene Zsuzsa, Váczi Éva) 8:56.1
1983. Vasas SC (Vágó Anita, Bakos Enikő, Nadányi Nóra, Király Anikó) 9:07.61
1984. Győri Dózsa (Papp Éva, Csontos Zsuzsa, Csordos Rita, Biacsics Erika) 8:43.00
1985. Szegedi Vasutas SE (Cseh Katalin, Vajna Andrea, Visnyei Márta, Szabó Andrea) 9:06.5
1986. Újpesti Dózsa SC (Bartakovics Andrea, Szabó Andrea, Barócsi Heléna, Rácz Katalin) 8:38.3
1988. Újpesti Dózsa SC (Gombos Márta, Barócsi Heléna, Bartakovics Andrea, Rácz Katalin) 8:35.69
1989. Bp.Vasutas SC (Horváth Emőke, Brutóczky Judit, Bugya Mariann, Kissné Márkus Edit) 8:49.84
1990. Bp.Vasutas SC (Hardi Éva, Brutóczky Judit, Bugya Mariann, Horváth Emőke) 8:59.76
1991. Pécsi Vasutas Sport Kör (Laczovics Valéria, Czene Zsófia, Csoboth Klára, Dér Andrea) 9:02.35
1992. Pécsi AC (Farkas Diána, Ekler Mónika, Jakabos Zsófia, Perlaki Mónika) 9:12.52
1993. Bp.Honvéd SE (Csizi Réka, Staicu Simona, Hédai Gizella, Rácz Katalin) 8:56.92
1994. Bp.Honvéd SE (Rácz Katalin, Staicu Simona, Mészáros Krisztina, Urr Anita) 8:45.85
1995. Magyar Testgyakorlók Köre (Ray Szilvia, Horváth Tímea, Bugya Mariann, Bori Annamária) 9:23.53
1996. Kaposvári Építők (Hecz Katalin, Tóth Mónika, Csizi Réka, Bartha Viktória) 8:58.38
1997. Kaposvári Építők (Hecz Katalin, Tóth Mónika, Csizi Réka, Barta Viktória) 9:16.23
1998. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Erdős Zsuzsanna, Sefcsikné Solymossi Ildikó, Koósné Horváth Mariann, Tóth Livia) 9:13.35
1999. Újpesti Torna Egylet (Papp Krisztina, Teveli Petra, Teveli Zsanett, Mészáros Krisztina) 9:06.2
2000. Haladás VSE (Soós Eszter, Martinek Adrienn, Járay Melinda, Varga Judit) 8:59.68
2001. Bp.Vasutas SC (Oláh Katalin, Csomor Erika, Staicu Simona, Rakonczai Bea) 9:03.93
2013. BEAC (Balogh Evelin, Perjés Fanni, Pernesz Zsófia, Kenesei Zsanett) 9:12.94

Svédváltó (100,200,300,400)
1955. Bp.Törekvés Sport Kör (Nagy Ilona, Molnár Rózsi, Bácskai Anna, Kazi Aranka) 2:20.3

Futócsapat
1977. Ferencvárosi Torna Club (Völgyi Zsuzsa, Fessler Zsuzsa, Pomázi Éva) 12
1978. Bp.Építők SC (Ligetkuti Ákosné, Pócza Ildikó, Molnár Anna) 23

Maratoni váltó (10,10,10,5,7.2 km)
1993. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Jakab Ágnes, Farkas Ágota, Korán Éva, Horváth Andrea, Halász Tímea) 2:37:43
1994. Bp.Honvéd SE (Rácz Katalin, Staicu Simona, Urr Anita, Ágoston Zita, Csizi Réka) 2:29:27
1995. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Koósné Horváth Mariann, Kovács Ida, Tóthné Stupián Anikó, Szabó Anikó, Stiglic Edit) 2:43:29
1996. Bp.Vasutas SC (Oláh Katalin, Nagyné Petrik Éva, Bajkó Mária, Visnyei Márta, Molnár Gizella) 2:36:25

Maratoni váltó (6x7.032 km)
1997. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Dóczi Éva, Stupián Mónika, Koósné Horváth Mariann, Szabó Anikó, Sefcsikné Solymosi Ildikó, Stiglic Edit) 2:37.35
1998. Bp.Vasutas SC Futókör (Ágoston Zita, Nagyné Petrik Éva, Rakonczai Beáta, Visnyei Márta, Molnár Gizella, Jakab Ágnes) 2:29:12
1999. Kaposvári Építők (Gere Friderika, Bugya Mariann, Petrik Éva, Barócsi Heléna, Tóth Mónika, Jakab Ágnes) 2:18:20
2000. Bp.Vasutas SC (Oláh Katalin, Oláh Anikó, Szászné Nyirai Zsuzsa, Csomor Erika, Rakonczai Beáta, Staicu Simona) 2:28:05
2001. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Brassai Réka, Kovács Ida, Pozsonyi Andrea, Mike Krisztina, Herter Diána, Kulics Beatrix) 2:39:16
2002. Margitszigeti AC (Molnár Barbara, Nagy Viktória, Csizi Réka, Makrai Éva, Sőregi Zsanett, Vajda Zsuzsa) 2:37:08

Félmaratoni futás
1992. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Farkas Ágota, Sipka Ágnes, Korán Éva) 4:09:11
1993. Bp.Vasutas SC (Visnyei Márta, Molnár Gabriella, Bugya Mariann) 4:01:14
1994. Bp.Vasutas SC (Nagyné Petrik Éva, Visnyei Márta, Jakab Ágnes) 3:49:54
1995. Bp.Vasutas SC (Visnyei Márta, Oláh Katalin, Ágoston Zita) 3:53:42
1996. Bp.Vasutas SC (Nagyné Petrik Éva, Oláh Katalin, Visnyei Márta) 3:49:02
1997. Bp.Vasutas SC (Jakab Ágnes, Rakonczai Beáta, Ágoston Zita) 3:55:36
1998. Bp.Vasutas SC (Jakab Ágnes, Rakonczai Beáta, Molnár Gizella) 4:03:51
1999. Bp.Vasutas SC (Simona Staicu, Csomor Erika, Rakonczai Beáta) 3:48:22
2000. Szegedi Vasutas SE (Kiss Ágnes, Köves Kitti,Takáts Magdolna) 4:21:42
2001. Bp.Vasutas SC (Simona Staicu, Rakonczai Beáta, Nyitrai Zsuzsa) 3:42:29
2002. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Brassay Réka, Tóth Lívia) 4:00:42
2003. Haladás VSE (Kálovics Anikó, Prácser Kinga, Csikós Mária) 4:00:48
2004. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Brassay Réka, Wágenhoffer Judit) 3:59:19
2005. Újpesti TE (Erdélyi Eszter, Teveli Petra, Mátyás Enikó) 3:56:32
2006. Vasas SC (Gyurkó Fanni, Márkly Anna, Takács Andrea) 4:15:14
2007. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Nagy Mónika, Badis Anissa Zsófia) 3:58:55
2008. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Nagy Mónika, Badis Anissa Zsófia) 3:55:19
2009. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Nagy Mónika, Kovács Ida, Badis Anissa Zsófia) 4:04:13
2010. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Zsófia, Kovács Ida, Nagy Mónika) 3:54:45
2011. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Badis Anissa Zsófia, Nagy Mónika) 4:09:46
2012. Vasas SC (Szederkényi-Takács Andrea, Pettkó-Szandtner Judit, Móczó Zsnett) 4:18:28
2013. Újpesti TE (Papp Krisztina, Erdélyi Zsófia, Iván-Zsolnai Zsanett) 4:05:39

Maratoni futás
1982. Bp.Építők SE (Molnár Gabriella, Pócza Ildikó, Surányi Ibolya) 10:06:22
1985. Székesfehérvári Ikarus (Őzéné Sipka Ágnes, Reiter Rita, Majzer Ildikó) 9:10:21
1986. Kaposvári Rákóczi (Farkas Ágota, Csizmadia Gyuláné, Mátyás Ildikó) 9:05:17
1987. Győri Dózsa (Nagy Judit, Dömötör Gyöngyi, Rigó Judit) 9:11:07
1988. Kaposvári Építők (Farkas Ágota, Csizmadia Gyuláné Németh Ildikó, Vass Márta) 8:52:31
1989. Székesfehérvári Ikarus (Őzéné Sipka Ágnes, Majzer Ildikó, Szabó Mariann) 8:52:53
1991. Szupermaratoni Futó Club (Vass Márta, Gergely Tímea, Fried Éva) 8:18:43
1992. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Farkas Ágota, Sipka Ágnes, Kozári Erzsébet) 8:46:21
1993. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Korán Éva, Remsei Mónika, Kozári Erzsébet) 9:57:27
1994. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Farkas Ágota, Korán Éva, Halász Gézáné) 9:27:23
1995. Székesfehérvári Hunyadi DSE (Farkas Ágota, Korán Éva, Mitring Annamária) 9:20:02
1996. Bp.Vasutas SC (Molnár Gizella, Petrik Éva, Dobó Andrea) 9:16:13
1997. Bp.Vasutas SC (Jakab Ágnes, Molnár Gizella, Dobó Andrea) 8:50:13
1999. Alba Regia Atlétikai Klub (Korán Éva, Ilyés Ildikó, Wéninger Katalin) 9:31:09
2000. Alba Regia Atlétikai Klub (Korán Éva, Ilyés Ildikó, Sipka Ágnes) 9:55:49
2001. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Brassai Réka, Mike Krisztina) 8:47:58
2002. Bp.Honvéd SE (Demetrovics Judit, Czibók Ágnes, Benkó Gabriella) 9:22:44
2003. Micro SC (Farkas Katalin, Rédli Szilvia, Szekeres Vera) 9:56:53
2004. Micro SC (Póth mariann, Kovács Krisztina, Rieger Anita) 9:16:53
2005. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Auerbach Szilvia, Mike Krisztina) 9:11:47
2006. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Kovács Ida, Szabó Andrea, Lennertné Auerbach Szilvia) 8:53:49
2007. Margitszigeti AC (Nagy Nikolett, Nadicsán Alexandra, Farkas Pálma) 11:32:31
2008. Békéscsabai AC (Varga Éva, Szabóné Csendes Ildikó, Bartha Edit) 9:54:09
2009. Vasas (Szederkényi-Takács Andrea, dr. Pettko-Szandtner Judit, Garai Valéria) 9:13:08
2010. Békéscsabai AC (Varga Éva, Szabóné Csendes Ildikó, Ruzsa Zita) 10:13:31
2011. Békéscsabai AC (Varga Éva, Róta Annamária, Bartha Edit) 10:31:18
2012. Bp.Honvéd (Merényi Timea Krisztina, Czibók Ágnes, Hornyák Zita) 9:46:44
2013. Bp.Honvéd (Merényi Timea Krisztina, Makai Viktória, Torma Anett) 9:26:05

Mezei futás
1943. Testnevelési Főiskola SE (Zeley Margit, Tóth Erzsébet, Kádár Katalin) 10
1944. Óbudai Torna Egylet (Horányi Irén, Sallay Erzsébet, Bakos Erzsébet) 13
1945. Óbudai Sport Egyesület (Sallay Erzsébet, Horányi Irén, Hermann Ilona) 6
1946. Óbudai Sport Egyesület (Hermann Ilona, Egri Lenke, Mohos Éva) 18
1947. Postás Sport Egyesület (Zubek Ilona, Ficsor Irén, Bakos Erzsébet) 9
1948. Postás Sport Egyesület (Zubek Ilona, Ficsor Irén, Egri Lenke) 10
1949. Postás Sport Egyesület (Ficsor Irén, Zeley Margit, Csáki Erzsébet) 16
1950. Előre Sport Egyesület (Bácskai Anna, Őrhalmi Ilona, Polareczky Jolán) 11
1951. Győr-Sopron megye (Fonyó Magda, Sterlik Mária, Erdődi Mária) 17
1952. Budapest I. (Köbölkuti Irén, Ficsor Irén, Dévényi Mária) 14
1953. Budapest I. (Rőder Katalin, Fürst Helén, Ficsor Irén) 11
1954. Vasas Sport Egyesület (Fürst Helén, Rőder Katalin, Ács Éva) 10
1955. Bp. Vasas Sport Kör (Rőder Katalin, Fürst Helén, Köbölkuti Irén) 20
1956. Bp. Vasas Sport Kör (Rőder Katalin, Fürst Helén, Révai Elvira) 16
1957. Vasas SC (Rőder Katalin, Fürst Helén, Révai Elvira) 33
1958. Bp. Spartacus SC (Oros Ágnes, Szuper Ilona, Bokori Teréz) 17
1959. Bp. Vasutas SC (Kazi Aranka, Turi Emilia, Bácskai Anna) 24
1960. Bp. Vasutas SC (Kazi Aranka, Turi Emilia, Rákár Júlia) 14
1961. Nagykanizsai Bányász SC (Sasvári Gizella, Csanádi Mária, Harasztos Erzsébet) 20
1962. BEAC (Nagy Zsuzsa, Heimann Ildikó, Tyertyák Anna) 32
1963. Békéscsabai Dózsa SC (Zsilák Ilona, Gyenei Katalin, Kiss Márta) 18
1964. BEAC (Nagy Zsuzsa, Monspart Sarolta, Gulyás Erzsébet) 22
1965. Vasas SC (Kazi Valéria, Cseh Katalin, Korompai Éva) 22
1966. Békéscsabai Dózsa SC (Zsilák Ilona, Zsilák Erzsébet, Gyenei Katalin) 15
1967. Vasas SC (Kazi Valéria, Benedek Lászlóné, Kovács Edit) 22
1968. Bp. Építők SE (Kulcsár Magdolna, Vincze Katalin, Velekei Márta) 20
1969. Bp.Honvéd SE (Csipán Borbála, Budavári Mária, Kazi Olga) 28
1970. Bp.Építők SE (Velekei Márta, Ligetkutiné Szenteleki Sára, Gyenei Katalin) 21
1971. Bp.Építők SE (Ligetkutiné Szenteleki Sára, Velekei Márta, Gulyás Mária) 29
1972. Bp.Építők SE (Ligetkutiné Szenteleki Sára, Velekei Márta, Gulyás Mária) 33
1973. Bp.Honvéd SE (Csipán Borbála, Budavári Mária, Kőnye Irma) 46
1974. Bp.Honvéd SE (Csipán Borbála, Benes Dorottya, Geri Ilona) 53
1975. Bp.Honvéd SE (Csipán Borbála, Jakab Erzsébet, Geri Ilona) 53
1976. Csepel SE (Babinyecz Józsefné, Zsilák Ilona, Váczi Éva) 33
1977. Ferencvárosi Torna Club (Völgyi Zsuzsa, Pólya Éva, Fessler Zsuzsa) 35
1978. Soroksári VOSE (Ladányiné Schaffer Antónia, Danovszky Ferencné, Lombos Éva) 44
1979. Soroksári VOSE (Ladányiné Schaffer Antónia, Lombos Éva, Bentóczky Judit) 24
1980. Csepel SE (Szabó Karolin, Babinyecz Józsefné, Schuszter Mária) 27
1981. Csepel SC (Babinyecz Józsefné, Szabó Karolin, Váczi Éva) 36
1982. Csepel SC (Babinyecz Józsefné, Szabó Karolin, Váczi Éva) 23
1983. Csepel SC (Komjáthy Ágnes, Szabó Karolin, Váczi Éva) 20
1984. Bp.Honvéd SE (Szabó Karolin, Brutóczky Judit, Bugya Mariann) 23
1985. Bp.Honvéd SE (Petrik Éva, Brutóczky Judit, Bugya Mariann) 21
1986. Bp.Honvéd SE (Szabó Karolin, Brutóczky Judit, Bugya Mariann) 18
1987. Újpesti Dózsa SC (Szabó Andrea, Barócsi Heléna, Gombos Márta) 21
1988. Újpesti Dózsa SC (Barócsi Heléna, Gombos Márta, Rácz Katalin) 15
1989. Építők SC (Király Anikó, Molnár Gizella, Hédai Gizella) 32
1990. Bp.Vasutas SC (Brutóczky Judit, Petrik Éva, Bugya Mariann) 20
1991. Bp.Vasutas SC (Visnyei Márta, Bugya Mariann, Brutóczky Judit) 21
1992. Bp.Vasutas SC (Petrik Éva, Brutóczky Judit, Molnár Gizella) 11
1993. Bp.Vasutas SC (Képesné Visnyei Márta, Brutóczky Judit, Molnár Gizella)
1994. Bp.Vasutas SC (Visnyei Márta, Petrik Éva, Molnár Gizella) 18
1995. Bp.Vasutas SC (Oláh Katalin, Visnyei Márta, Ágoston Zita) 13
1996. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Dóczi Éva, Koósné Horváth Mariann, Stupián Mónika) 20
1997. Kaposvári Építők (Barócsi Heléna, Csizi Réka, Tóth Mónika) 23
1998. Bp.Vasutas SC (Csomor Erika, Visnyei Márta, Jakab Ágnes) 23
1999. Bp.Vasutas SC (Staicu Simona, Csomor Erika, Visnyei Márta) 10
2000. Bp.Vasutas SC (Staicu Simona, Oláh Katalin, Csomor Erika) 9
2001. Bp.Vasutas SC (Rakonczai Beáta, Staicu Simona, Csomor Erika) 7
2002. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Tóth Lívia, Kovács Ida, Brassay Réka) 15
2003. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Tóth Lívia, Kiss Melinda, Brassay Réka) 16
2004. Újpesti TE (Papp Krisztina, Erdélyi Eszter, Teveli Zsanett) 19
2005. Újpesti TE (Papp Krisztina, Erdélyi Eszter, Kis Zsanett) 11
2006. Újpesti TE (Papp Krisztina, Teveli Petra, Erdélyi Eszter) 6
2007. Újpesti TE (Teveli Petra, Erdélyi Eszter, Kis Zsanett) 15
2008. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Brassay Réka, Nagy Mónika, Kiss Melinda) 17
2009. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Tóth Lívia, Kovács Zsófia, Badis Anissa) 14
2010. Vasas SC (Szederkényi-Takács Andrea, Gyurkó Fanni Anna, Pettkó-Szandtner Judit) 6
2011. Vasas SC (Szederkényi-Takács Andrea, Gyurkó Fanni Anna, Khell Róza, Móczó Zsanett) 19
2012. Újpesti TE (Papp Krisztina, Czebei Réka, Erdélyi Zsófia) 6
2013. Újpesti TE (Erdélyi Zsófia, Czebei Réka, Iván-Zsolnai Zsanett) 27
2014. BEAC (Kenesei Zsanett, Ferencz Katalin, Pernesz Zsófia) 25

10 km-es gyaloglás
1984. Békéscsabai Előre Spartacus (Laurinyecz Mária, Ilyés Ildikó, Rosza Mária) 3:01:58
1985. Békéscsabai Előre Spartacus (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Hrabovszky Éva) 2:41:49
1986. Békéscsabai Előre Spartacus (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Laurinyecz Mária) 2:32:39
1987. Békéscsabai Előre Spartacus (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Veres Hajnalka) 2:33:44
1988. Diósgyőri VTK (Szebenszky Anikó, Krakovecz Gabriella, Kocsis Zsuzsa) 2:31:41
1989. Békéscsabai Előre Spartacus (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Szokonya Anikó) 2:25:15
1990. Békéscsabai Előre Spartacus (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Szabó Andrea) 2:20:23
1991. Diósgyőri VTK (Szebenszky Anikó, Váradi Ibolya, Kocsis Zsuzsa) 2:24:01
1992. Békéscsabai Előre (Ilyés Ildikó, Szabó Aranka, Krajcsó Mónika) 2:29:49
1993. Békéscsabai Előre (Rosza Mária, Ilyés Ildikó, Szabó Aranka) 2:19:08
1994. Békéscsabai AC (Rosza Mária, Szabó Andrea, Krajcsó Mónika) 2:28:36
1995. Békéscsabai AC (Urbanikné Rosza Mária, Szabó Andrea, Medovárszki Mária) 2:36:00
1996. Budapesti Egyetemi Athletikai Club (Zsoffay Klára, Szécsi Ilona, Szuromi Karin) 2:33:03
1997. Békéscsabai AC (Urbanikné Rosza Mária, Szabó Andrea, Tóth Ágnes) 2:29:04
1998. Békéscsabai AC (Urbanikné Rosza Mária, Szabó Andrea, Tóth Ágnes) 2:28:08
1999. Bp.Honvéd SE (Puskás Éva, Tóth Barbara, Hudi Zsuzsa) 2:34:41
2000. Szegedi Vasutas SE (Pesti Mónika, Benkő Anita, Zádori Orsolya) 2:38:10
2001. Bp.Honvéd SE (Gruber Orsolya, Erdős Virág, Puskás Éva) 2:20:04
2002. Bp.Honvéd SE (Fertály Zita, Kernács Krisztina, Nemere Dóra) 2:46:13
2003. Hunyadi DSE Székesfehérvár (Varró Katalin, Bárány Nikolett, Szalai Edina) 2:45:55
2004. Bp.Honvéd SE (Erdős Ivett, Kernács Krisztina, Nemere Dóra) 2:40:13
2005. Bp.Honvéd SE (Kernács Krisztina, Nemere Dóra, Erdős Ivett) 2:37:04
2006. Bp.Honvéd SE (Kernács Krisztina, Nemere Dóra, Madarász Viktória) 2:28:02
2007. BEAC (Gerendás Eszter, Kardos Cecilia, Kágyi Beáta) 2:41:10,32
2008. Bp.Honvéd SE (Kiss Eszter, Fertály Zita, Mészáros Anita) 2:45:39.09

20 km-es gyaloglás
1995. Budapesti Egyetemi Athletikai Club (Zsoffay Klára, Szécsi Ilona, Szuromi Karin) 5:39:51
1996. Bp.Honvéd SE (Tóth Barbara, Gruber Orsolya, Tóth Boglárka) 5:26:45
1997. Budapesti Egyetemi Athletikai Club (Zsoffay Klára, Szécsi Ilona, Szuromi Karin) 5:21:49
1998. Szegedi Vasutas SE (Pesti Mónika, Bondor Krisztina, Benkő Anita) 5:30:22
1999. Szegedi Vasutas SE (Pesti Mónika, Tóth Boglárka, Balogh Erika) 5:20:30
2000. Szegedi Vasutas SE (Pesti Mónika, Zádori Orsolya, Benkő Anita) 5:14:46
2001. Szegedi Vasutas SE (Zádori Orsolya, Papp Gabriella, Gémes Betti) 5:50:45
2002. Szegedi Vasutas SE (Zádori Orsolya, Benkő Anita, Székely Orsolya) 6:04:44
2003. Hunyadi DSE Székesfehérvár (Varró Katalin, Bárány Nikolett, Kiss Éva) 6:23:39.7
2004. Békési DAC (Kis-Kovács Györgyi, Mészáros Piroska, Balog Julianna) 7:13:39
2005. Bp.Honvéd SE (Gruber Orsolya, Kernács Krisztina, Nemere Dóra) 5:19:48
2006. Bp.Honvéd SE (Nemere Dóra, Madarász Viktória, Kernács Krisztina) 5:24:24
2007. Bp.Honvéd SE (Kernács Krisztina, Gruber Orsolya, Nemere Dóra) 5:38:28
2008. Bp.Honvéd SE (Torma Anett, Kernács Krisztina, Mészáros Anita) 5:28:42
2009. Bp.Honvéd SE (Kernács Krisztina, Torma Anett, Nemere Dóra) 5:25:12
2010. Bp.Honvéd SE (Nemere Dóra, Torma Anett, Mészáros Anita) 5:12:08
2011. Bp.Honvéd SE (Torma Anett, Bajnai Eszter, Mészáros Anita) 5:30:52
2012. Bp.Honvéd SE (Torma Anett, Récsi Petra, Kiss Eszter) 5:31:26
2013. Békéscsabai AC (Madarász Viktória, Kovács Barbara, Lengyel Marianna) 5:29:07
2014. Bp.Honvéd SE (Torma Anett, Récsi Petra, Matalin Brigitta) 5:27:06

Magasugrás
1943. Futura Testedző Egyesület (Tolnai Ilona, Józsa Ilona, Zubek Ilona, Molnár Margit, Pirik Margit) 133
1944. Testnevelési Főiskola SE (Rohonczi Mária, Umbrai Katalin, Závodni Erzsébet, Beke Magdolna, Afonyi Éva) 132
1946. Testnevelési Főiskola SE (Vékony Ilona, Závodni Erzsébet, Trauer Melinda, Umbrai Katalin, Bánki Magdolna) 133
1947. Postás Sport Egyesület (Bártfai Jenőné, Csáki Erzsébet, Peer Gyuláné, Rákhely Gyuláné, Balogh Erzsébet) 139
1948. Postás Sport Egyesület (Bártfai Jenőné, Lőrinczi Anna, Zubek Ilona, Csáki Erzsébet, Balogh Erzsébet) 137
1949. Csepeli Munkás Testedző Kör (Rohonczi Mária, Lohász Irén, Bokori Teréz, Braxatoris Piroska, Kovács-Buna Irma) 136
1950. Vasas SC (Gyarmati Olga, Csáki Erzsébet, Rákhely Gyuláné, Lőrinczi Anna, Egri Lenke) 143.2
1957. Újpesti Dózsa SC (Németh Ida, Somogyi Nándorné, Villányi Júlia, Muskovits Éva, Villányi Márta) 140.8
1958. Testnevelési Főiskola SE (Pokornyi Györgyi, Braun Györgyi, Retkes Luca, Závodni Anna, Varga Klára) 145.8
1959. Újpesti Dózsa SC (Németh Ida, Somogyi Nándorné, Gaál Katalin, Villányi Júlia, Haraszti Zsuzsa) 143.2
1964. Testnevelési Főiskola SE (Steitz Anna, Szilas Éva, Dusnoki Zsuzsa, Oó Mária, Vaskor Zsuzsa) 146.6
1965. Testnevelési Főiskola SE (Steitz Anna, Németh Angéla, Dusnoki Zsuzsa, Szilas Éva, Hagyits Katalin) 151.4
1966. Bp.Honvéd SE (Noszály Sándorné, Tóth Gyuláné, Paulányi Magda, Schleer Ildikó, Lázár Éva) 152
1967. Bp.Honvéd SE (Noszály Sándorné, Tóth Gyuláné, Schleer Ildikó, Lázár Éva, Leib Mária) 156.8
1968. Vasas SC (Tótfalusi Mária, Andor Emőke, Jákói Aranka, Herendi Erzsébet, Balogh Györgyi) 154.2
1969. Testnevelési Főiskola SE (Zink Teréz, Szabó-Papp Orsolya, Szatmári Erzsébet, Maros Éva, Nádasi Katalin) 155.6
1970. Vasas SC (Jákói Aranka, Balogh Györgyi, Angyal Erzsébet, Tótfalusi Mária, Petress Emőke) 155.4
1971. Csepel SC (Arany Éva, Papp Margit, Rierpl Erika, Kreisz Andrea, Nyíri Ibolya) 167.4
1972. Vasas SC (Klenóczky Beáta, Katona Éva, Herendi Erzsébet, Marton Livia, Pap Zsuzsa) 161.6
1973. Műegyetemi Athletikai és Football Club (Rudolf Erika, Mátay Andrea, Morvai Katalin, Dudás Éva, Horváth Anna) 167
1974. Testnevelési Főiskola SE (Csorba Virginia, König Katalin, Kreisz Andrea, Balatoni Anna, Papik Éva) 163
1975. Testnevelési Főiskola SE (Kreisz Andrea, Csorba Virginia, König Katalin, Balatoni Anna, Patinszky Andrea) 166.8
1976. Testnevelési Főiskola SE (Éger Zsuzsa, Morvai Katalin, Kreisz Andrea) 172.7
1991. Bp.Honvéd SE (Fazekas Erzsébet, Ináncsi Rita, Juha Olga, Pajor Bea) 169.0
1992. Bp.Honvéd SE (Solti Krisztina, Fazekas Erzsébet, Csapó Mónika, Ináncsi Rita)177.0
1993. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Ináncsi Vera, Csapó Mónika, Szalay Aliz) 171.75
1994. Bp.Honvéd SE (Szalay Aliz, Juha Olga, Brünyi Orsolya, Hajdú Barbara) 163.75
1995. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Hegyi Judit, Stáhl Ágota, Rácz Bernadett, Csalagovics Andrea) 167.25
1996. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Vera, Ináncsi Rita, Szalay Aliz, Vaszi Tünde) 170.50
1997. Pécsi AC (Kiss Enikő, Kis-Rabata Szimonetta, Hermesz Ágnes, Bartis Eszter) 163.75
1998. Kecskeméti SC (Bene Hajnalka, Bujdosó Melinda, Eckert Ágnes, Adamik Anna) 157.5
1999. Pécsi AC (Hermesz Ágnes, Vadász Kitti, Sárközi Szandra, Lakatos Liána) 157.5
2000. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Stáhl Ágota ,Hegyi Judit, Wacha Dóra, Szánoczki Szilvia) 165
2001. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Stáhl Ágota, Hegyi Judit, Wacha Dóra, Nagy Georgina) 156.5
2002. Szolnoki MÁV (Balogh Bettina, Óvári Zita, Németh Klára, Németh Csilla) 153.5
2003. Pécsi VSK (Sárközi Szandra, Balogh Kata, Hermesz Ágnes, Lakatos Liána,) 161.5

Rúdugrás
1995. TFSE (Szabó Zsuzsanna, Czemel Krisztina, Vámosi Zsófia, Nagy Csilla) 300.00
1996. TFSE (Szabó Zsuzsanna, Nagy Csilla, Vámosi Zsófia, Czemel Krisztina) 342.50
1997. Újpesti Torna Egylet (Szemerédi Eszter, Juhász Fanny, Donáth Katalin, Miklós Mónika) 370.75
1998. Újpesti Torna Egylet (Donáth Katalin, Juhász Fanni, Molnár Krisztina, B. Kiss Evelyn) 357.5
1999. Újpesti Torna Egylet (Donáth Katalin, Molnár Krisztina, Szemerédi Eszter, Juhász Fanni) 377.5
2000. Újpesti Torna Egylet (Donáth Katalin, Molnár Krisztina, Szemerédi Eszter, Juhász Fanni) 395
2001. Bp.Honvéd SE (Vaszi Tünde, Auth Gabriella, Csizik Éva, Lendvai Zsuzsa) 332.5
2002. Újpesti Torna Egylet (Molnár Krisztina, Donáth Katalin, B.Kiss Evelin, Hipeller Éva) 360
2003. Bp.Honvéd SE (Lendvai Zsuzsa, Kovács katalin, Auth Gabriella, Szentpáli Katalin) 332.5

Távolugrás
1943. Futura Testedző Egyesület (Tolnai Ilona, Tolnai Klára, Nagy Rózsi, Zubek Ilona, Kondorosi Erzsébet) 463.8
1944. Testnevelési Főiskola SE (Rohonczi Mária, Umbrai Katalin, Tóth Erzsébet, Závodni Erzsébet, Józsa Ilona) 442
1946. Gamma Sport Egyesület (Fekete Ilona, Bártfai Jenőné, Ipolyi-Kellér Mária, Sziklay Paula, Nagy Ferencné) 489.8
1947. Postás Sport Egyesület (Rákhely Gyuláné, Lőrinczi Anna, Zubek Ilona, Bártfai Jenőné, Csáki Erzsébet) 482.8
1948. Postás Sport Egyesület (Rákhely Gyuláné, Lőrinczi Anna, Egri Lenke, Bártfai Jenőné, Csáki Erzsébet) 489
1949. Csepel Munkás Testedző Kör (Lohász Irén, Rohonczi Mária, Bokori Teréz, Kovács-Buna Irma, Mergl Sára) 484.8
1950. Vasas SC (Gyarmati Olga, Lőrinczi Anna, Rákhely Gyuláné, Egri Lenke, Halda Aliz) 489
1957. Újpesti Dózsa SC (Dénes Ida, Heldt Erzsébet, Somogyi Nándorné, Villányi Márta, Németh Ida) 488.4
1958. Magyar Testgyakorlók Köre (Weil Ádámné, Pénzes Margit, Varga II Szilvia, Várkonyi Zsuzsa, Boros Zsuzsa) 492
1959. Újpesti Dózsa SC (Németh Ida, Somogyi Nándorné, Heldt Erzsébet, Villányi Márta, Orbán Irén) 517.2
1964. Szolnoki MÁV SE (Császi Katalin, Szunyoghy Éva, Réti Judit, Hasznos Júlia, Császi Gizella) 495
1965. Bp.Honvéd SE (Nagy Erzsébet, Schleer Ildikó, Láng Valéria, Mosonyi Annamária, Bucskó Ilona) 524.4
1966. Testnevelési Főiskola SE (Boldizsár Piroska, Varga Judit, Hepp Judit, Bene Piroska, Kiskun Magda) 524.8
1967. Testnevelési Főiskola SE (Varga Judit, Woth Klára, Korompai Ágnes, Bene Piroska, Hepp Judit) 528.2
1968. Bp.Honvéd SE (Tóth Gyuláné, Schleer Ildikó, Sasgáti Emese, Láng Valéria, Karakasné Hasznos Júlia) 527.4
1969. Testnevelési Főiskola SE (Woth Klára, Maros Éva, Benyáts Erzsébet, Nádasi Katalin, Bene Piroska) 535.8
1970. Újpesti Dózsa SC (Kispál Jánosné, Ziegner Anikó, Balatoni Anna, Bata Erzsébet, Szekeres Ibolya) 548.8
1971. Újpesti Dózsa SC (Balatoni Anna, Kispál Jánosné, Bata Erzsébet, Ziegner Anikó, Láng Erzsébet) 567
1972. Újpesti Dózsa SC (Ziegner Anikó, Balatoni Anna, Szekeres Ibolya, Bata Erzsébet, Láng Erzsébet) 552
1973. Bp.Honvéd SE (Frank Dénesné, Pap Mária, Lukics Ildikó, Lohner Zsuzsa, Pénzes Zsuzsa) 555.8
1974. Testnevelési Főiskola SE (Balatoni Anna, König Katalin, Wieland Ilona, Cserjés Mária, Kreisz Andrea) 570.2
1975. Testnevelési Főiskola SE (Kreisz Andrea, Cserjés Mária, König Katalin, Balatoni Anna, Máté Ella) 566.4
1976. Bp.Honvéd SE (Milassin Lórándné, Pap Mária, Lukics Ildikó) 605
1991. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Molnár Erzsébet, Fazekas Erzsébet, Juha Olga) 557.25
1992. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Ináncsi Vera, Molnár Erzsébet, Fazekas Erzsébet) 564
1993. Bp.Honvéd SE (Ináncsi Rita, Brünyi Orsolya, Ináncsi Vera, Keresztesi Krisztina) 537
1994. Csepel SC (Bálint Zita, Gáncs Gabriella, Csoszánszky Szilvia, Hrabovszky Tünde) 543
1995. ELTE-TTK (Vágó Krisztina, Gáncs Gabriella, Miskolczi Csilla, Czvalinga Ágnes) 530
1996. Bp.Honvéd SE (Vaszi Tünde, Ináncsi Vera, Ináncsi Rita, Szabó Emese) 587.00
1997. Bp.Honvéd SE (Vaszi Tünde, Ináncsi Rita, Köves K., Szabó Emese) 564.25
1998. Soproni SE (Babos Rita, Szála Anett, Riba Katalin, Rigó Erzsébet) 527.25
1999. Pécsi AC (Kiss Enikő, Nagyidai Borbála, Nagy Dóra, Baumholzer Judit) 531
2000. Újpesti Torna Egylet (Szemerédi Eszter, Juhász Fanni, Donáth Katalin, Takács Debóra)550.25
2001. Dunakeszi VSE (Kundlya Zsófia, Rácz Réka, Szentléleki Andrea, Szebeni Petra) 529.25
2002. Kecskeméti ARC (Grósz Adrien, Szabó Ágnes, Erdős Zsuzsanna, Magyar Timea) 530.25
2003. Alba Regia Atlétikai Klub (Miklós Éva, Listár Nikolett, Varga Fruzsina, Rácz Eszter) 550.25

Hármasugrás
1991. Újpesti Torna Egylet (Vanyek Zsuzsa, Szirbucz Andrea, Vaszi Tünde, Oroszi Tünde) 11.22
1992. Újpesti Torna Egylet (Vanyek Zsuzsa, Vaszi Tünde, Szirbucz Andrea, Ötvös Csilla) 12.37
1993. Veszprémi Egyetemi Diák AC (Gáncs Gabriella, Régensperger Andrea, Hegyi Judit, Csalagovics Andrea) 11.50
1994. Csepel SC (Bolla Edit, Gáncs Gabriella, Bálint Zita, Erős Valéria) 11.84
1995. ELTE-TTK (Gáncs Gabriella, Czvalinga Ágnes, Vágó Krisztina, Miskolczi Csilla) 11.02
1996. Testnevelési Főiskola SE (Szála Anett, Pajor Zsuzsa, Szilágyi Andrea, Szendrei Edina) 11.49
1997. Kecskeméti SC (Medovárszky Éva, Kéri Krisztina, Osztényi Éva, Bujdosó Melinda) 11.43
1998. Soproni SE (Szála Anett, Riba Katalin, Babos Rita, Kuslits Judit) 11.32
1999. Soproni SE (Szála Anett, Riba Katalin, Rigó Eszter, Szolyák Edina) 11.0775
2000. Szolnoki MÁV (Abiwu Beatrix, Óvári Zita, Kürti Szabina, Kovács Judit) 11.84
2001. Szolnoki MÁV (Németh Klára, Kürti Szabina, Abiwu Bettina, Németh Csilla) 11.375
2002. Pécsi VSK (Hermesz Ágnes, Nagyidai Borbála, Sárközy Szandra, Németh Ildikó) 10.975
2003. Alba Regia Atlétikai Klub (Miklós Éva, Disztl Gabriella, Lukács Erika, Pálfi Katalin) 11.905

Súlylökés
1943. Futura Testedző Egyesület (Réby Margit, Kiss Edit, Kossák Viktória, Kondorosi Erzsébet) 9.31
1944. Testnevelési Főiskola SE (B. Kael Anna, K. Ruda Erzsébet, Umbrai Katalin, Rohonczi Mária, Beke Magdolna) 9.05
1946. Gamma Spoprt Egyesület (Regdánszky Matild, Bártfai Jenőné, Regdánszky Sarolta, Fekete Ilona, Börcsök Mária) 9.39
1947. Postás Sport Egyesület (Sík Józsefné, Rákhely Gyuláné, Kossák Viktória, Bártfai Jenőné, Réby Margit) 9.258
1948. Postás Sport Egyesület (Sík Józsefné, Rákhely Gyuláné, Bártfai Jenőné, Egri Lenke, Retkes Anna) 9.228
1949. Csepel Munkás Testedző Kör (Józsa Dezsőné, Rohonczi Mária, Kovács-Buna Irma, Lohász Irén, Koronczi Blanka) 9.406
1950. Vasas SC (Rákhely Gyuláné, Loidin Vera, Paál Ibolya, Gyarmati Olga, Schlagmüller Hedda) 9.77
1957. Bp.Honvéd SE (Vörös Mária, Miklós Judit, Miklós Dorottya, Oó Erzsébet, Wicián Klára) 11.358
1958. Testnevelési Főiskola SE (Wicián Klára, Hegedűs Györgyi, Bucsányi Mária, Bucsányi Ida, Jánosi Ida) 10.91
1959. Újpesti Dózsa SC (Mikuss Judit, Kontsek Jolán, Stugner Judit, Miltényi Márta, Villányi Júlia) 11.55
1964. Bp.Honvéd SE (Bognár Judit, Doóry Andrea, Parázsó Júlia, Giber Vera, Miklós Dóra) 13.14
1965. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Mikuss Judit, Stugner Judit, Sík Andrea, Szűcs Éva) 13.118
1966. Újpesti Dózsa SC (Mikuss Judit, Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Loidl Márta, Sík Andrea) 12.97
1967. Újpesti Dózsa SC (Stugner Judit, Kleiberné Kontsek Jolán, Mikuss Judit, Loidl Márta, Sík Andrea) 13.182
1968. Bp.Honvéd SE (Lendvay Ödönné, Czabán Dánielné, Paulányi Magda, Parázsó Júlia, Giber Vera) 13.566
1969. Bp.Honvéd SE (Lendvay Ödönné, Vidosné Paulányi Magda, Armuth Edit, Giber Vera, Parázsó Júlia) 12.854
1970. Bp.Honvéd SE (Lendvay Ödönné, Vidosné Paulányi Magda, Armuth Edit, Krajcsovics Józsefné, Giber Vera) 12.698
1971. Bp.Honvéd SE (Bognár Judit, Armuth Edit, Irányi Margit, Horváth Gabriella, Menyhárt Krisztina) 13.58
1972. Bp.Honvéd SE (Bognár Judit, Armuth Edit, Irányi Margit, Vidosné Paulányi Magda, Menyhárt Krisztina) 13.912
1973. Bp.Honvéd SE (Bognár Judit, Irányi Margit, Menyhárt Krisztina, Vidosné Paulányi Magda, Armuth Edit) 14.114
1974. Bp.Honvéd SE (Bognár Judit, Armuth Edit, Irányi Margit, Menyhárt Krisztina, Varga Gabriella) 15.106
1975. Bp.Honvéd SE (Irányi Margit, Armuth Edit, Menyhárt Krisztina, Vranyecz Irén, Tiszavölgyi Aranka) 15.07
1976. Bp.Honvéd SE (Irányi Margit, Menyhárt Krisztina, Armuth Edit) 15.39
1991. Szombathelyi Haladás VSE (Márffy Diána, Stefanovics Mónika, Németh Gyöngyi, Lakatos Judit) 11.89
1992. Szombathelyi Haladás VSE (Stefanovics Mónika, Dívós Katalin, Lakatos Judit, Rédei Melinda) 12.495
1993. Testvériség SC (Vörösné Herth Hajnal, Jánosi Viktória, Tóbiás Veronika, Tóthné Csőke Katalin) 13.41
1994. Szombathelyi AC'93 (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Magyari Zsuzsa, Németh Gyöngyi) 11.86
1995. Testvériség SC (Vörösné Herth Hajnal, Jánosi Viktória, Tóthné Csőke Katalin, Kerekes Éva) 12.96
1996. Szombathelyi Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Magyari Zsuzsa, Németh Gyöngyi) 12.25
1997. Nyíregyházi Vasutas SC (Kürti Éva, Borbély Anita, Hajnal Mária, Borbély Zsuzsa) 12.68
1998. Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Magyariné Oroszi Zsuzsa, Németh Barbara) 12.10
1999. Dobó SE (Dívós Katalin, Marx Lívia, Sugár Barbara, Magyariné Oroszi Zsuzsa) 12.71
2000. Nyíregyházi Vasutas SC (Kürti Éva, Borbély Anita, Hajnal Mária, Benke Judit) 10.915
2001. Kiskunhalasi AC (Fodi Zita, Bata Melinda, Dobó Ágnes, Horváth Renáta) 11.1125
2002. Zalaegerszegi AC (Balazsicz Eszter, Bálint Zita, Horváth Judit, Fehér Mónika) 11.27
2003. Dobó SE (Dívós Katalin, Marx Lívia, Németh Barbara, Németh Orsolya) 12.08

Diszkoszvetés
1943. Futura Testedző Egyesület (Kondorosi Erzsébet, Déri Emma, Sziklay Paula, Kiss Edit, Tolnai Ilona) 26.06
1944. Testnevelési Főiskola SE (K. Ruda Erzsébet, Umbrai Katalin, B. Kael Anna, Oláh Katalin, Rohonczi Mária) 27.70
1946. Gamma Sport Egyesület (Kovács-Buna Irma, Börcsök Mária, Regdánszky Sarolta, Regdánszky Matild, Nagy Ferencné) 27.60
1947. Testvériség Sport Egyesület (Zsolnai Júlia, Hetesi Margit, Józsa Dezsőné, Katona Eszter, Zaffiry Solveig) 30.68
1948. Műegyetemi Athletikai és Football Club (Kovács-Buna Irma, Achs Mária, Kovács-Buna Jánosné, Schlagmüller Hedda, Koronczi Blanka) 27.39
1949. Csepel Munkás Testedző Kör (Józsa Dezsőné, Kovács-Buna Jánosné, Gurszky Ilona, Lohász Irén, Szalóky Klára) 30.244
1950. Csepel Vasas Sport Kör (Józsa Dezsőné, Kiss Magda, Hunfalvi Tiborné, Várbogyai Etelka, Gurszky Ilona) 31.75
1957. Testnevelési Főiskola SE (Jánosi Ida, Cserti Jolán, Kamilli Gabriella, Bucsányi Ida, Hegedűs Györgyi) 36.094
1958. Magyar Testgyakorlók Köre (Serédi Zsuzsa, Bognár Judit, Kiss Emőke, Krebs Sándorné, Bertalan Edit) 38.304
1959. Újpesti Dózsa SC (Kontsek Jolán, Stugner Judit, Mikuss Judit, Sík Józsefné, Villányi Júlia) 37.88
1964. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Mikuss Judit, Loidl Márta, Boncz Piroska) 43.45
1965. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Mikuss Judit, Loidl Márta, Sík Andrea) 42.798
1966. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Loidl Márta, Mikuss Judit, Boncz Piroska) 44.172
1967. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Loidl Márta, Mikuss Judit, Boncz Piroska) 44.144
1968. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Stugner Judit, Loidl Márta, Gradwohl Klára, Mikuss Judit) 47.324
1969. Újpesti Dózsa SC (Stugner Judit, Loidl Márta, Gradwohl Klára, Fejes Rózsa, Mikuss Judit) 43.128
1970. Újpesti Dózsa SC (Abaházi Istvánné, Kleiberné Kontsek Jolán, Gradwohl Klára, Fejes Rózsa, Varga Mária) 42.276
1971. Újpesti Dózsa SC (Kleiberné Kontsek Jolán, Abaházi Istvánné, Loidl Márta, Gradwohl Klára, Fejes Rózsa) 45.376
1972. Újpesti Dózsa SC (Abaházi Istvánné, Loidl Márta, Gradwohl Klára, Ketykó Teréz, Varga Mária) 46.10
1973. Bp.Honvéd SE (Varga Gabriella, Bognár Judit, Irányi Margit, Vranyecz Irén, Tóth Katalin) 47.216
1974. Bp.Honvéd SE (Varga Gabriella, Bognár Judit, Menyhárt Krisztina, Tóth Katalin, Vranyecz Irén) 45.822
1975. Bp.Honvéd SE (Irányi Margit, Vranyecz Irén, Bognár Judit, Tóth Katalin, Menyhárt Krisztina) 43.908
1976. Csepel SE (Csőke Katalin, Herczeg Ágnes, Papp Margit) 48.21
1991. Testvériség SC (Csőke Katalin, Vargáné Varga Gabriella, Lippl Zsuzsa, Zsigmond Kinga) 39.90
1992. Szombathelyi Haladás VSE (Dívós Katalin, Stefanovics Mónika, Lakatos Judit, Rédei Melinda) 41.66
1993. Testvériség SC (Tóthné Csőke Katalin, Jánosi Viktória, Szokolai Zsuzsanna, Szokolai Katalin) 43.165
1994. Szombathelyi AC'93 (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Kertész Tekla, Németh Gyöngyi) 43.275
1995. Szombathelyi AC'93 (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Kertész Tekla, Magyari Zsuzsa) 42.11
1996. Szombathelyi Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Kertész Tekla, Németh Gyöngyi) 44.15
1997. Szombathelyi Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Németh Barbara, Németh Gyöngyi) 42.41
1998. Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Németh Barbara, Kertész Tekla) 43.54
1999. Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Kertész Tekla, Németh Barbara) 45.68
2000. Nyíregyházi Vasutas SC (Kürti Éva, Hajnal Mária, Borbély Anita, Benke Judit) 40.89
2001. Ferencvárosi Torna Club (Bárány Bernadett, Szabó Nikolett, Zsigmond Kinga, Gránicz Andrea) 35.6575
2002. Nyíregyházi Vasutas SC (Kürti Éva, Borbély Anita, Hajnal Mária, Benke Judit) 38.34
2003. Dobó SE (Dívós Katalin, Marx Lívia, Németh Barbara, Németh Gyöngyi) 38.3275

Kalapácsvetés
1995. SZAC'93 (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Rédei Melinda, Németh Gyöngyi) 38.375
1996. Szombathelyi Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Németh Gyöngyi, Gács Éva) 41.08
1997. Szombathelyi Dobó SE (Dívós Katalin, Németh Barbara, Sugár Barbara, Gács Éva) 45.98
1998. Dobó SE (Dívós Katalin, Sugár Barbara, Németh Barbara, Németh Gyöngyi) 51.9725
1999. Dobó SE (Dívós Katalin, Németh Barbara, Sugár Barbara, Marx Lívia) 54.5125
2000. Dobó SE (Németh Barbara, Dívós Katalin, Kéri Andrea, Sugár Barbara) 53.0525
2001. Dobó SE (Marx Lívia, Kéri Andrea, Németh Barbara, Nickl Vanda) 52.1525
2002. Dobó SE (Németh Orsolya, Marx Livia, Kéri Andrea, Németh Noémi) 54.54
2003. Dobó SE (Divós Katalin, Marx Livia, Nickl Vanda, Németh Noémi) 56.9825

Gerelyhajítás
1943. Testnevelési Főiskola SE (Umbrai Katalin, Rohonczi Mária, Kalauz Paula, B. Kael Anna, Szendi Erzsébet) 25.58
1944. Testnevelési Főiskola SE (Rohonczi Mária, Umbrai Katalin, Szalay Mária, Oláh Katalin, B. Kael Anna) 28.53
1946. Gamma Sport Egyesület (Regdánszky Matild, Sziklay Paula, Fekete Ilona, Regdánszky Sarolta, Börcsök Mária) 27.39
1947. Testnevelési Főiskola SE (Umbrai Katalin, Rohonczi Mária, Vékony Ilona, Kosztolányi Matild, Guzli Rózsa) 27.98
1948. Testnevelési Főiskola SE (Rohonczi Mária, Vucsics Mária, Kutnyevszky Éva, Vékony Ilona, Guzli Rózsa) 30.22
1949. Magyar Testgyakorlók Köre (Umbrai Katalin, Laczó Ilona, Rágyánszky Judit, Vékony Ilona, Ruttkai Vera) 26.798
1950. Textiles Sport Egyesület (Umbrai Katalin, Laczó Ilona, Vígh Erzsébet, Ruttkai Vera, Bánfi Júlia) 30.768
1957. Magyar Testgyakorlók Köre (Kiss Emőke, Reményi Irén, Simon Gabriella, Varga I Szilvia, Pallós Mária) 33.08
1958. Vasas SC (Antal Márta, Balogh Anikó, Varga I Szilvia, Fehér Katalin, Bíró Katalin) 37.92
1959. Magyar Testgyakorlók Köre (Krebs Sándorné, Pallós Mária, Simon Gabriella, Ecsődi Éva, Várkonyi Zsuzsa) 36.72
1964. Vasas SC (Rudas Ferencné, Simkó Katalin, Brichta Irén, Gombkötő Klára, Umbrai Katalin) 40.43
1965. Testnevelési Főiskola SE (Radnai Ágnes, Dusnoki Zsuzsa, Németh Angéla, Umbrai Katalin, Auerbach Franciska) 42.614
1966. Bp.Honvéd SE (Paulányi Magda, Kökényné Miklós Judit, Giber Vera, Miklós Dorottya, Czabán Dánielné) 39.59
1967. Testnevelési Főiskola SE (Németh Angéla, Radnai Ágnes, Bagyinszky Borbála, Téglás Zsuzsa, Umbrai Katalin) 41.472
1968. Vasas SC (Radnai Ágnes, Rudasné Antal Márta, Krajcsovics Józsefné, Vass Ilona, Egressy Mária) 44.272
1969. Vasas SC (Rudasné Antal Márta, Radnai Ágnes, Krajcsovics Józsefné, Vass Ilona, Varga Ildikó) 44.476
1970. Bp.Honvéd SE (Vidosné Paulányi Magda, Krajcsovics Józsefné, Török Katalin, Végvári Aranka, Várszegi Ágnes) 40.424
1971. Bp.Honvéd SE (Paulányi Magda, Krajcsovics Józsefné, Petz Vera, Török Katalin, Vágási Aranka) 43.884
1972. Vasas SC (Rudasné Antal Márta, Fülöp Jenőné, Bán Valéria, Nagy Mária, Gyarmati Katalin) 43.28
1973. Újpesti Dózsa SC (Kucserka Mária, Kleiberné Kontsek Jolán, Károlyi Magdolna, Kakuszi Éva, Kiss Erzsébet) 40.788
1974. Testnevelési Főiskola SE (Vágási Aranka, Petz Vera, Rákóczi Zsuzsanna, Nagy Csilla, Rozsinszky Éva) 42.708
1975. Testnevelési Főiskola SE (Vágási Aranka, Petz Vera, Patinszky Andrea, Rákóczi Zsuzsanna, Nagy Csilla) 41.10
1976. Újpesti Dózsa SC (Gekete Viktória, Ferenczy Zsuzsa, Varga Ágnes) 43.89
1991. Budapesti Egyetemi Athletikai Club (Füredi Zsuzsa, Preisinger Ágnes, Bereczky Beáta, Horváth Gabriella) 42.30
1992. Ferencvárosi Torna Club (Zsigmond Kinga, Preisinger Ágnes, Antal Katalin, Guti Réka) 45.55
1993. Ferencvárosi Torna Club (Zsigmond Kinga, Preisinger Ágnes, Antal Katalin, Szécsényi Hajnalka) 50.25
1994. Ferencvárosi Torna Club (Zsigmond Kinga, Preisinger Ágnes, Antal Katalin, Zselenyánszky Olga) 50.76
1995. Ferencvárosi Torna Club (Zsigmond Kinga, Preisinger Ágnes, Antal Katalin, Gránitz Andrea) 51.28
1996. Ferencvárosi Torna Club (Preisinger Ágnes, Szabó Nikolett, Gránitz Andrea, Antal Katalin) 52.79
1997. Ferencvárosi Torna Club (Szabó Nikolett, Preisinger Ágnes, Antal Katalin, Gránitz Andrea) 49.74
1998. Ferencvárosi Torna Club (Szabó Nikolett, Gránitz Andrea, Szabó Eszter, Kocsis Orsolya) 46.60
1999. Ferencvárosi Torna Club (Antal Katalin, Kovács Eszter, Gránitz Andrea, Kocsis Orsolya) 43.61
2000. Ferencvárosi Torna Club (Szabó Nikolett, Gránitz Andrea, Antal Katalin, Preisinger Ágnes) 51.20
2001. Ferencvárosi Torna Club (Gránicz Andrea, Antal Katalin, Benczenleitnerné Preisinger Ágnes, Bárány Bernadett) 48.2125
2002. Ferencvárosi Torna Club (Szabó Nikolett, Gránicz Andrea, Bárány Bernadett, Antal Katalin) 47.2925
2003. Ferencvárosi Torna Club (Bárány Bernadett, Gránicz Andrea, Széphegyi Kitti, Nagy Xénia) 40.9275


Női bajnokok
Férfi bajnokok
Magyar atlétika honlap