Magyar atlétika honlap

Magyar női bajnokok atlétikában, fedett pályán

Szabad téren

A hiányzó eredményeket ?? jelöli.

60 m-es síkfutás
1974. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 7.38
1975. Orosz Irén, Ú.Dózsa 7.40
1976. Milassin Lórándné, Bp.Honvéd 7.57
1977. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 7.38
1978. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 7.70
1979. Orosz Irén, Ú.Dózsa 7.62
1980. Orosz Irén, Ú.Dózsa 7.57
1981. Orosz Irén, Ú.Dózsa 7.60
1982. Orosz Irén, Ú.Dózsa 7.52
1983. Marlies Göhr, NDK 7.14
1984. Marlies Göhr, NDK 7.12
1985. Marlies Göhr, NDK 7.21
1986. Szabó Éva, MTK 7.61
1987. Kornelia Sinkovics, JUG 7.49
1988. Nelli Cooman, HOL 7.24
1989. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.53
1990. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.43
1991. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.52
1992. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.48
1993. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.43
1994. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.22
1995. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.30
1996. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.28
1997. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.30
1998. Lőrincz Krisztina, Bp.Honvéd 7.53
1999. Barati Éva, Bp.Honvéd 7.45
2000. Szakács Enikő, Bp.Honvéd 7.43
2001. Szabó Enikő, Sz.MÁV 7.52
2002. Szabó Enikő, Sz.MÁV 7.48
2003. Szabó Enikô, Sz.MÁV 7.42
2004. Szabó Enikô, Sz.MÁV 7.45
2005. Szabó Enikô, Sz.MÁV 7.48
2006. Rózsa Zsófia, Bp.Honvéd 7.60
2007. Vári Edit, BEAC 7.60
2008. Rózsa Zsófia, BEAC 7.56
2009. Rózsa Zsófia, BEAC 7.48
2010. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 7.55
2011. Kaptur Éva, KSI 7.49
2013. Kaptur Éva, KSI 7.58
2014. Kaptur Éva, KSI 7.48
2015. Nguyen Anasztázia, Bp.Honvéd 7.32
2016. Nguyen Anasztázia, MTK 7.38
2017. Nguyen Anasztázia, MTK 7.42
2018. Nguyen Anasztázia, MTK 7.38

200 m-es síkfutás
1974. Orosz Irén, Ú.Dózsa 24.4
1975. Orosz Irén, Ú.Dózsa 24.9
1976. Halmosi Zoltánné, Haladás 25.08
1977. Hídvéginé Lukics Ildikó, Bp.Honvéd 24.80
1978. Kőnye Irma, Bp.Honvéd 24.3
1979. Orosz Irén, Ú.Dózsa 24.5
1980. Orosz Irén, Ú.Dózsa 24.2
1981. Petrika Ibolya, NYVSSC 24.6
1982. Orosz Irén, Ú.Dózsa 23.79
1983. Marita Koch, NDK 22.64
1984. Tanja Kocemboba, CSH 22.96
1985. Ewa Rybak, LEN 23.26
1986. Gazdag Zsuzsa, Bp.Honvéd 24.90
1987. Forgács Judit, TBSC 23.78
1988. Regula Aebi, SVÁ 23.69
1989. Einer Edit, Kaposvári Épitők 25.22
1990. Kozáry Ágnes, ZTE 23.83
1991. Forgács Judit, TBSC 24.35
1992. Bátori Noémi, MTK 24.44
1993. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.58
1994. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.45
1995. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.63
1996. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.36
1997. Barati Éva, Bp.Honvéd 24.24
1998. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 24.80
1999. Kun Alice, Békéscsabai AC 24.69
2000. Wéber Kinga, Bp.Honvéd 24.38
2001. Kun Alice, Békéscsabai AC 24.24
2002. Szabó Enikő, Sz.MÁV 24.34
2003. Listár Nikolett, ARAK 24.10
2004. Listár Nikolett, ARAK 23.84
2005. Petráhn Barbara, ZAC 24.28
2006. Rózsa Zsófia, Bp.Honvéd 24.81
2007. Listár Nikolett, ARAK 24.35
2008. Listár Nikolett, ARAK 24.11
2009. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 24.45
2010. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 24.43
2011. Petráhn Barbara 24.58
2013. Kaptur Éva, KSI 24.44
2014. Kaptur Éva, KSI 24.35
2015. Kaptur Éva, GEAC 24.06
2016. Kaptur Éva, GEAC 24.28
2017. Nádházy Evelin, Bp.Honvéd 24.59
2018. Nádházy Evelin, GEAC 24.44

400 m-es síkfutás
1974. Pusztai Éva, Ú.Dózsa 56.7
1975. Orosz Irén, Ú.Dózsa 56.1
1976. Tóth Éva, Bp.Honvéd 55.1
1977. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 55.37
1978. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 55.4
1979. Baumann Gizella, Ú.Dózsa 56.8
1980. Pál Ilona, Hatvani Kinizsi 54.4
1981. Petrika Ibolya, NYVSSC 55.3
1982. Pál Ilona, Hatvani KAC 53.92
1983. Kirsten Siemon, NDK 51.62
1984. Forgács Judit, TBSC 53.41
1985. Szabó Erzsébet, SZEOL 53.48
1986. Undine Brehmer, NDK 53.36
1987. Szabó Erzsébet, SZEOL 53.64
1988. Szabó Erzsébet, Szeged 52.57
1989. Szabó Erzsébet, Szeged 52.51
1990. Forgács Judit, TBSC 52.71
1991. Bátori Noémi, MTK 52.63
1992. Bátori Noémi, MTK 54.19
1993. Kurucz Andrea, UTE 55.41
1994. Mádai Mónika, ZAC 55.60
1995. Mádai Mónika, ZAC 55.76
1996. Kurucz Andrea, UTE 55.54
1997. Szekeres Judit, Szolnoki MÁV 56.46
1998. Petráhn Barbara, Győri Dózsa 54.89
2000. Kun Alice, Békéscsabai AC 54.07
2001. Kun Alice, Békéscsabai AC 54.50
2002. Kun Alice, Békéscsabai AC 56.13
2003. Kun Alice, Békéscsabai AC 54.99
2004. Petráhn Barbara, ZAC 54.81
2005. Petráhn Barbara, ZAC 53.68
2006. Varga Bianka, Bp.Honvéd 55.96
2007. Varga Bianka, Bp.Honvéd 55.80
2008. Listár Nikolett, ARAK 53.75
2009. Petráhn Barbara, Szolnoki MÁV 54.16
2010. Varga Bianka, Bp.Honvéd 54.61
2011. Petráhn Barbara, 54.85
2013. Kéri Bianka, VEDAC 55.73
2014. Kéri Bianka, VEDAC 55.13
2015. Guba Liliana, Nyirsuli 56.09
2016. Kéri Bianka, VEDAC 55.09
2017. Nádházy Evelin, Bp.Honvéd 55.38
2018. Nádházy Evelin, Bp.Honvéd 54.54

800 m-es síkfutás
1974. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ ERDÉRT 2:07.8
1975. Lázár Magdolna, DEAC 2:10.6
1976. Lázár Magdolna, DEAC 2:10.5
1977. Lipcsei Irén, DMTE 2:06.5
1978. Lázár Magdolna, DMTE 2:11.1
1979. Lipcsei Irén, DMTE 2:09.5
1980. Benéné Lipcsei Irén, DMTE 2:06.8
1981. Benéné Lipcsei Irén, DMVSC 2:12.3
1982. Váczi Éva, Csepel 2:07.42
1983. Ágoston Zita, Dunaújvárosi KSE 2:10.68
1984. Cristiana Cojocaru, ROM 2:02.20
1985. Ella Kovács, ROM 2:00.48
1986. Milica Junghiatu, ROM 2:02.88
1987. Bartakovics Andrea, Ú.Dózsa 2:10.04
1988. Szlobodanka Csolovics, JUG 2:02.67
1989. Szabó Erzsébet, Szeged 2:03.37
1990. Szabó Erzsébet, Szeged 2:04.39
1991. Szabó Erzsébet, Szeged 2:04.93
1992. Todorán Erzsébet, NYVSC 2:09.38
1993. Csete Gyöngyvér, MTK 2:12.6
1994. Mészáros Krisztina, Bp.Honvéd 2:14.24
1995. Mészáros Krisztina, Bp.Honvéd 2:10.12
1996. Varga Judit, Haladás 2:09.74
1997. Varga Judit, Haladás 2:08.87
1998. Varga Judit, Haladás 2:05.56
1999. Varga Judit, Haladás 2:07.00
2000. Varga Judit, Haladás 2:06.93
2001. Varga Judit, Haladás 2:05.98
2002. Varga Judit, Haladás 2:04.68
2003. Varga Judit, Haladás VSE 2:03.66
2004. Varga Judit, Haladás VSE 2:02.11
2005. Tóth Lívia, VEDAC 2:08.27
2006. Bozzay Boglárka, VEDAC 2:09.70
2007. Bozzay Boglárka, VEDAC 2:10.50
2008. Kratochwill Zsófia, Postás 2:15.44
2009. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:10.06
2010. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:08.40
2011. Kenesei Zsanett, BEAC 2:13.40
2013. Kéri Bianka, VEDAC 2:11.60
2014. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 2:09.17
2015. Kenesei Zsanett, BEAC 2:14.73
2016. Kéri Bianka, VEDAC 2:07.42
2017. Kéri Bianka, VEDAC 2:06.02
2018. Kósza Kriszta, TSC 2:07.94

1500 m-es síkfutás
1974. Völgyi Zsuzsa, Bp.MEDOSZ ERDÉRT 4:20.0
1975. Csipán Borbála, Bp.Honvéd 4:24.8
1976. Lázár Magdolna, DEAC 4:23.7
1977. Lázár Magdolna, DEAC 4:22.6
1978. Lipcsei Irén, DMTE 4:16.7
1979. Lipcsei Irén, DMTE 4:19.6
1980. Benéné Lipcsei Irén, DMTE 4:22.4
1981. Benéné Lipcsei Irén, DMVSC 4:22.8
1982. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 4:26.96
1983. Jankó Ilona, Ajkai Alumínium 4:20.20
1984. Vania Goszpodiniva, BUL 4:13.53
1985. Ella Kovács, ROM 4:09.80
1986. Rácz Katalin, Rába ETO 4:27.54
1987. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:19.92
1988. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:07.88
1989. Csordás Rita, Haladás 4:15.63
1990. Bugya Mariann, BVSC 4:23.49
1991. Rácz Katalin, Ú.Dózsa 4:30.29
1992. Hédai Gizella, Bp.Honvéd 4:27.42
1993. Rácz Katalin, Bp.Honvéd 4:45.49
1994. Javos Anikó, UTE 4:22.6
1995. Dóczi Éva, VEDAC 4:25.69
1996. Barta Viktória, Kaposvári Építők 4:28.34
1997. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:29.75
1998. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:17.63
1999. Csizi Réka, Kaposvári Építők 4:22.12
2000. Tusai Brigitta, Bp.Honvéd 4:26.91
2001. Staicu Simona, BVSC 4:24.72
2002. Tóth Lívia, VEDAC 4:26.58
2003. Tóth Lívia, VEDAC 4:17.71
2004. Erdélyi Eszter, UTE 4:24.62
2005. Tóth Lívia, VEDAC 4:26.30
2006. Papp Krisztina, UTE 4:11.78
2007. Staicu Simona, MISI SC 4:27.2
2008. Papp Krisztina, UTE 4:20.23
2009. Papp Krisztina, UTE 4:24.02
2010. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 4:27.39
2011. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 4:53:26
2013. Erdélyi Zsófia, UTE 4:31.02
2014. Kenesei Zsanett, BEAC 4:29.08
2015. Kenesei Zsanett, BEAC 4:28.73
2016. Kószás Kriszta, Győri AC 4:23.14
2017. Kószás Kriszta, Győri AC 4:25.88
2018. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 4:21.49

3000 m-es síkfutás
1983. Újhelyi Mária, Debreceni Universitas SE 9:55.43
1984. Anni Müller, AUT 9:23.41
1985. Szabó Karolin, Bp.Honvéd 8:57.97
1986. Julia Besliu, ROM 9:04.46
1987. Ágoston Zita, Bp.Honvéd 9:39.30
1989. Gál Ilona, DVTK 10:01.74
1990. Dóczi Éva, VEDAC 9:46.52
1991. Ágoston Zita, Bp.Honvéd 9:22.92
1992. Bugya Mariann, BVSC 9:30.49
1993. Tóth Mónika, Csepel 9:50.88
1994. Javos Anikó, UTE 9:29.49
1995. Dóczi Éva, VEDAC 9:15.23
1996. Dóczi Éva, VEDAC 9:12.19
1997. Dóczi Éva, VEDAC 9:19.16
1998. Javos Anikó, UTE 9:20.73
1999. Csizi Réka, Kaposvári Építők 9:21.40
2000. Csomor Erika, BVSC 9:29.02
2001. Staicu Simona, BVSC 9:29.86
2002. Tóth Lívia, VEDAC 9:41.87
2003. Tóth Lívia, VEDAC 9:04.65
2004. Erdélyi Eszter UTE 9:46.10
2005. Tóth Lívia, VEDAC 9:28.69
2006. Papp Krisztina, UTE 9:10.51
2007. Erdélyi Zsófia, Gödöllői EAC 9:44.52
2008. Papp Krisztina, UTE 9:14.72
2009. Kácser Zita, PFK 9:50.97
2010. Kálovics Anikó, ZAC 9:34.20
2011. Czebei Réka, Favorit SC Kaposvár 9:54.49
2013. Erdélyi Zsófia, UTE 9:48.13
2014. Erdélyi Zsófia, UTE 9:37.26
2015. Kácser Zita, Békéscsabai AC 9:47.22
2016. Kószás Kriszta, Győri AC 9:40.88
2017. Kószás Kriszta, Győri AC 9:35.72
2018. Gyürkés Viktória, Ikarus BSE 9:20.87

60 m-es gátfutás
1974. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 8.09
1975. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 8.25
1976. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 8.18
1977. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 8.33
1978. Siska Xénia, Vasas 8.52
1979. Siska Xénia, Vasas 8.28
1980. Siska Xénia, Vasas 8.21
1981. Siska Xénia, Vasas 8.24
1982. Siska Xénia, Vasas 8.25
1983. Beetine Gaertz-Jahn, NDK 7.81
1984. Cornelia Feuerbach, NDK 8.01
1985. Palombi Margit, TBSC 8.25
1986. Liliana Nastase, ROM 8.25
1987. Palombi Margit, TBSC 8.34
1988. Michaela Pogoceanu, ROM 7.94
1989. Kalamár Andrea, MTK 8.52
1990. Kalamár Andrea, MTK 8.73
1991. Bálint Zita, Csepel 8.41
1992. Drommer Helga, MTK 8.53
1993. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 8.49
1994. Bálint Zita, Csepel 8.31
1995. Bálint Zita, Csepel 8.41
1996. Bálint Zita, Csepel 8.29
1997. Bálint Zita, Csepel 8.53
1998. Bálint Zita, Csepel 8.43
1999. Bálint Zita, Csepel 8.25
2000. Bálint Zita, Csepel 8.25
2001. Vári Edit, BEAC 8.45
2002. Vári Edit, BEAC 8.26
2003. Vári Edit, BEAC 8.18
2004. Vári Edit, BEAC 8.20
2005. Vári Edit, BEAC 8.40
2006. Vári Edit, BEAC 8.33
2007. Vári Edit, BEAC 8.31
2008. Juhász Fanni, UTE 8.51
2009. Juhász Fanni, ZAC 8.40
2010. Juhász Fanni, ZAC 8.34
2011. Munkácsy Petra, Honvéd 8.56
2013. Juhász Lilla, Haladás 8.65
2014. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 8.56
2015. Répási Petra, GEAC 8.48
2016. Kerekes Gréta, Debreceni SC 8.18
2017. Kerekes Gréta, Debreceni SC 8.30
2018. Kerekes Gréta, Debreceni SC 8.07

3000 m-es gyaloglás
1988. Dana Vavracova, CSH 12:53.73
1989. Ilyés Ildikó, Békéscsabai Előre 12:17.89
1990. Rosza Mária, Békéscsabai Előre 13:24.16
1991. Ilyés Ildikó, Békéscsabai Előre 12:19.8
1992. Szebenszky Anikó, DMTE 12:40.90
1993. Rosza Mária, Békéscsabai Előre 12:39.45
1994. Rosza Mária, Békéscsabai Előre 12:40.48
2003. Ilyés Ildikó, ARAK 13:46.42
2004. Ilyés Ildikó, ARAK 12:58.22
2005. Kernács Krisztina, Bp.Honvéd 14:07.32
2006. Kernács Krisztina, Bp.Honvéd 13:56.92
2007. Kernács Krisztina, Bp.Honvéd 13:35.84
2008. Füsti Edina, TSC 13:08.80
2009. Gerendási Eszter, BEAC 13:08.46
2010. Kriván Berta, BEAC 13:09.82
2011. Gerendási Eszter, BEAC 12:46.44
2013. Madarász Viktória, Békéscsabai AC 13:00.15
2014. Madarász Viktória, UTE 12:31.78
2015. Récsei Rita, Bp.Honvéd 13:10.47
2016. Récsei Rita, Bp.Honvéd 14:02.09
2017. Kovács Barbara, Békéscsabai AC 13:03.53
2018. Kovács Barbara, Békéscsabai AC 13:59.44

5 km-es gyaloglás
1985. Alföldi Andrea, Bp.Postás 26:05
1986. Sátorné Pócza Ildikó, Bp.Építők 24:57

20 km-es gyaloglás
1995. Szebenszky Anikó, DMTE 1:32:59
1996. Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:33.50
1997. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:33:21
1998. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:33:26
1999. Szebenszky Anikó, DMTE 1:34:41
2000. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:38:43
2001. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:41:15
2002. Urbanikné Rosza Mária, Békéscsabai AC 1:40:46

4x180 m-es váltófutás
1974. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Lukics Ildikó, Tóth Éva, Frank Dénesné) 1:30.9
1975. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Tóth Éva, Lukics Ildikó, Forgács Judit) 1:31.6
1976. Bp.Honvéd SE (Lukics Ildikó, Tóth Éva, Forgács Judit, Kőnye Irma) 1:29.9
1977. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Milassin Lórándné, Faragó Emese, Hídvéginé Lukics Ildikó) 1:30.7
1978. Újpesti Dózsa SC (Orosz Irén, Kósa Erika, Gyovai Gertrúd, Baumann Gizella) 1:31.8
1979. Újpesti Dózsa SC (Orosz Irén, Vastagh Hedvig, Kósa Erika, Baumann Gizella) 1:34.8
1980. Bp.Honvéd SE (Tarjányi Eszter, Elek Edit, Kőnye Irma, Hídvéginé Lukics Ildikó) 1:31.2
1981. Debreceni EAC (Baranyai Ildikó, Gergács Rita, Szabó Mária, Balatoni Anna) 1:30.7

4x200 m-es váltófutás
1982. Szegedi EOL (Szopori Erika, Kósa Erika, Petróczi Ágnes, Szabó Erzsébet) 1:40.51
1986. Bp.Honvéd SE (Kőnye Irma, Sorugli Magdolna, Gazdag Zsuzsa, Balázs Éva) 1:40.19
1990. Nyíregyházi VSSC (Fogarassy Katalin, Mádai Mónika, Daku Mónika, Ruszinszki Valéria) 1:39.72

4x400 m-es váltófutás
1991. MTK (Drommer Helga, Fodor Kinga, Mátrai Ágnes, Bátori Noémi) 3:53.91
1992. MTK (Jassó Anikó, Drommer Helga, Fodor Kinga, Bátori Noémi) 3:51.14
1993. MTK (Jassó Anikó, Csereni, Drommer Helga, Bátori Noémi) 3:54.78
1994. Bp.Honvéd SE (Szabó Andrea, Steimetz Éva, Mészáros Krisztina, Barati Éva) 3:39.42
1995. Zalaegerszegi AC (Kalamár Andrea, Gróf Andrea, Balázsic Renáta, Mádai Mónika) 3:51.94
1996. Zalaegerszegi AC (Gróf Andrea, Kozáry Ágnes, Balázsic Renáta, Mádai Mónika) 3:50.96
1997. Zalaegerszegi AC (Gróf Andrea, Ray Szilvia, Balázsic Renáta, Kulcsár Eszter) 3:48.73
1998. Zalaegerszegi AC (Gróf Andrea, Kulcsár Eszter, Ray Szilvia, Balazsicz Renáta) 3:50.19
2004. Bp.Honvéd SE (Bori Annamária, Óvári Zita, Rózsa Zsófia, Varga Bianka) 3:50.77
2006. Bp.Honvéd SE (Rózsa Zsófia, Szakács Enikő, Doma Zdenka, Varga Bianka) 3:50.00
2007. Alba Regia Atlétikai Klub (Listár Nikolett, Turcsik Katalin, Varga Fruzsina, Zsigovics Natália) 3:48.24
2008. Alba Regia Atlétikai Klub (Listár Nikolett, Nyusa Viktória, Turcsik Katalin, Zsigovics Natália) 3:49.86
2009. Bp.Honvéd SE (Bartha Zsóka, Bobcsek Emese, Novák Fruzsina, Varga Bianka) 3:50.19
2010. Bp.Honvéd SE (Bartha Zsóka, Bobcsek Emese, Novák Fruzsina, Varga Bianka) 3:47.77
2011. Bp.Honvéd SE (Schmelcz Fanny, Bobcsek Emese, Farkas Györgyi, Varga Bianka) 3:50.91
2013. VEDAC (Farsang Evelin, Göncz Anna, Csorba Eszter, Kéri Bianka) 3:55.66
2014. Gödöllői EAC (Répási Petra, Kaptur Éva, Torma Evelin, Kálmán Csenge) 3:49.38
2015. Alba Regia Atlétikai Klub (Zsiga Mónika, Jahola Dóra, Budai Boglárka, Mátó Sára) 3:51.73
2016. ARAK UP Akadémia (Mátó Sára, Punk Adrienn, Darabos Aliz, Budai Boglárka) 3:50.79
2017. Bp.Honvéd SE (Nádházy Evelin, Kaptur Éva, Sajtos Anna, Zsivoczky-Farkas Györgyi) 3:43.51
2018. Gödöllői EAC (Répási Petra, Csernyánszky Sára, Zsiros Zsanett, Nádházy Evelin) 3:52.33

Magasugrás
1974. Mátay Andrea, MAFC 178
1975. Sámuel Edit, Bp.Spartacus 180
1976. Rudolf Erika, MAFC 186
1977. Rudolf Erika, Bp.Spartacus 190
1978. Mátay Andrea, MAFC 188
1979. Mátay Andrea, Ú.Dózsa 190
1980. Mátay Andrea, Ú.Dózsa 190
1981. Béla Emese, Békéscsabai Előre Spartacus 188
1982. Sterk Katalin, TBSC 190
1983. Béla Emese, Csepel 188
1984. Heike Grabe, NDK 191
1985. Sztefka Kosztadinova, BUL 195
1986. Suzanna Helm, NDK 191
1987. Urszula Kielan, LEN 194
1988. Mátay Andrea, Ú.Dózsa 184
1989. Solti Krisztina, Bp.Honvéd 187
1990. Juha Olga, Vasas 186
1991. Kovács Judit, DMTE 187
1992. Kovács Judit, DMTE 187
1993. Kovács Judit, DMTE 190
1994. Fazekas Erzsébet, MLTC 185
1995. Fazekas Erzsébet, MLTC 185
1996. Győrffy Dóra, BEAC 185
1997. Győrffy Dóra, BEAC 189
1998. Fazekas Erzsébet, MLTC 185
1999. Fazekas Erzsébet, PSAC 185
2000. Stáhl Ágota, VEDAC 186
2001. Stahl Ágota, VEDAC 182
2002. Stahl Ágota, VEDAC 182
2003. Gyôrffy Dóra, BEAC 194
2004. Bódi Bernadett, FTC 184
2005. Gyôrffy Dóra, BEAC 192
2006. Gyôrffy Dóra, DSC 190
2007. Gyôrffy Dóra, DSC 189
2008. Gyôrffy Dóra, DSC 189
2009. Babos Rita, ARAK 186
2010. Szabó Barbara, UTE 184
2011. Babos Rita, ARAK 182
2013. Czuth Réka, PVSK 180
2014. Bihari Patricia, KSI 183
2015. Szabó Barbara, UTE 193
2016. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Honvéd 183
2017. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Honvéd 180
2018. Renner Luca, GEAC 177

Rúdugrás
1995. Czemel Krisztina, TFSE 310
1996. Szemerédi Eszter, UTE 390
1997. Szabó Zsuzsanna, BEAC 395
1998. Szabó Zsuzsanna, BEAC 430
1999. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 400
2000. Molnár Krisztina, UTE 430
2001. Molnár Krisztina, Sz.MÁV 420
2002. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 430
2003. Molnár Krisztina, UTE 440
2004. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 430
2005. Molnár Krisztina, UTE 430
2006. Molnár Krisztina, UTE 450
2007. Molnár Krisztina, UTE 440
2008. Koppány Gabriella, KSI 380
2009. Erős Enikő, FTC 410
2010. Erős Enikő, FTC 420
2011. Horváth Felicia, Honvéd 380
2013. Szabó Diána, Honvéd 380
2014. Szabó Diána, Honvéd 390
2015. Juhász Fanni, GEAC 410
2016. Juhász Fanni, GEAC 400
2017. Siskó Zsófia, ARAK 400
2018. Siskó Zsófia, ARAK 400

Távolugrás
1974. Szabó Ildikó, NYVSSC 629
1975. Bruzsenyák Ilona, Ú.Dózsa 622
1976. Szabó Ildikó, NYVSSC 660
1977. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 654
1978. Erdélyiné Szabó Ildikó, NYVSSC 653
1979. Kósa Erika, Ú.Dózsa 609
1980. Fazekas Beáta, TFSE 633
1981. Vanyek Zsuzsa, TFSE 631
1982. Vanyek Zsuzsa, TFSE 630
1983. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 653
1984. P.G. Ghioroaine, ROM 643
1985. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 638
1986. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 660
1987. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 637
1988. Jolanta Bartczak, LEN 666
1989. Sille Zsuzsa, TBSC 592
1990. Vanyek Zsuzsa, Bp.Építők 645
1991. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 628
1992. Vanyek Zsuzsa, UTE 618
1993. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 629
1994. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 657
1995. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 645
1996. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 650
1997. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 640
1998. Ajkler Zita, SKDASE 610
1999. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 669
2000. Ajkler Zita, Salgótarjáni AC 635
2001. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 635
2002. Ajkler Zita, NYVSC 649
2003. Vaszi Tünde, Honvéd 658
2004. Ajkler Zita, NYVSC 645
2005. Miklós Éva, ARAK 631
2006. Stajerné Dr.Deák Katalin, FTC 625
2007. Dr.Deák Katalin, FTC 601
2008. Stajerné Dr.Deák Katalin, FTC 624
2009. Babos Rita, ARAK 618
2010. Babos Rita, ARAK 611
2011. Farkas Györgyi, Honvéd 613
2013. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Honvéd 602
2014. Schmelcz Fanny, KARC 629
2015. Schmelcz Fanny, KARC 608
2016. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Honvéd 622
2017. Schmelcz Vivien Fanny, TFSE 620
2018. Nguyen Anasztázia, MTK 6.26

Hármasugrás
1991. Vanyek Zsuzsa, Ú.Dózsa 12.95
1992. Fekete Ildikó, DMTE 13.26
1993. Fekete Ildikó, DMTE 13.52
1994. Dávid Noémi, Tatabányai SC 12.62
1995. Medovárszky Éva, Kecskeméti SC 12.83
1996. Bálint Zita, Csepel 13.34
1997. Vaszi Tünde, Bp.Honvéd 13.39
1998. Bálint Zita, Csepel 13.37
1999. Bálint Zita, Csepel 13.54
2000. Bálint Zita, Csepel 13.01
2001. Ajkler Zita, NYVSC 12.85
2002. Ajkler Zita, NYVSC 13.22
2003. Ajkler Zita, NYVSC 12.90
2004. Óvári Zita, Bp.Honvéd 13.11
2005. Miklós Éva, ARAK 13.08
2006. Babos Rita, Győri Dózsa 12.94
2007. Babos Rita, Győri Dózsa 12.66
2008. Babos Rita, Győri Dózsa 13.29
2009. Babos Rita, ARAK 13.50
2010. Babos Rita, ARAK 13.62
2011. Babos Rita, ARAK 13.22
2013. Babos Rita, ARAK 13.00
2014. Hoffer Krisztina, TSC 12.76
2015. Hoffer Krisztina, TSC 12.95
2016. Hoffer Krisztina, TSC 13.10
2017. Hoffer Krisztina, TSC 13.08
2018. Hoffer Krisztina, TSC 13.09

Súlylökés
1974. Bognár Judit, Bp.Honvéd 17.90
1975. Irányi Margit, Bp.Honvéd 16.96
1976. Irányi Margit, Bp.Honvéd 16.88
1977. Menyhárt Krisztina, Bp.Honvéd 16.39
1978. Armuth Edit, FTC 15.89
1979. Irányi Margit, Bp.Honvéd 15.81
1980. Herth Hajnal, Ú.Dózsa 16.16
1981. Vörösné Herth Hajnal, Ú.Dózsa 16.06
1982. Horváth Viktória, Haladás 16.49
1983. Horváth Viktória, Haladás 15.18
1984. Szélingerné Horváth Viktória, Haladás 16.41
1985. Loghin Michaela, ROM 20.40
1986. Vörösné Herth Hajnal, MTK 16.44
1987. Szélingerné Horváth Viktória, Haladás 17.31
1988. Sonja Vasickova, CSH 19.35
1989. Horváth Viktória, BVSC 18.01
1990. Horváth Viktória, BVSC 16.29
1991. Horváth Viktória, NYVSC 17.04
1992. Stefanovics Mónika, Haladás 16.64
1993. Stefanovics Mónika, Haladás 15.36
1994. Dívós Katalin, SZAC'93 14.89
1995. Dívós Katalin, SZAC'93 14.98
1996. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 14.45
1997. Dívós Katalin, Dobó SE 14.94
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 15.31
1999. Kürti Éva, Nyíregyházi SI-NYVSC 15.13
2000. Dívós Katalin, Dobó SE 15.23
2001. Kürti Éva, NYVSC 16.44
2002. Lukóczki Nárcisz, Békéscsabai AC 14.25
2003. Kürti Éva, NYVSC 16.21
2004. Kürti Éva, NYVSC 16.43
2005. Kürti Éva, NYVSC 15.56
2006. Márton Anita, SZVSE 14.69
2007. Márton Anita, Békéscsabai AC 15.19
2008. Márton Anita, Békéscsabai AC 16.31
2009. Márton Anita, Békéscsabai AC 17.06
2010. Márton Anita, Békéscsabai AC 17.21
2011. Márton Anita, Békéscsabai AC 17.80
2013. Márton Anita, Titán TC Szeged 17.34
2014. Márton Anita, Titán TC Szeged 17.76
2015. Márton Anita, Békéscsabai AC 17.86
2016. Márton Anita, Békéscsabai AC 18.43
2017. Márton Anita, Békéscsabai AC 18.75
2018. Márton Anita, Békéscsabai AC 18.70

Ötpróba
1993. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 4354
1994. Ináncsi Rita, Bp.Honvéd 4554
1995. Kiss Enikő, Pécsi AC 3776
1996. Ináncsi Vera, Bp.Honvéd 4040
1997. Bálint Zita, Csepel 3927
1998. Kiss Enikő, Pécsi AC 3716
1999. Kiss Enikő, Pécsi AC 3790
2000. Kiss Enikő, Pécsi AC 4147
2001. Skoumál Réka, Marathon AC 3779
2002. Skoumál Réka, Marathon AC 3824
2003. Skoumál Réka, Marathon AC 3794
2004. Deák Katalin, FTC 3978
2005. Óvári Zita, Bp.Honvéd 4038
2006. Óvári Zita, Szolnoki MÁV 4153
2007. Végvári Dóra, Gödöllői EAC 3674
2008. Farkas Györgyi, Bp.Honvéd 4008
2009. Farkas Györgyi, Bp.Honvéd 4190
2010. Vida Olivia Franciska, Bp.Honvéd 3507
2011. Farkas Györgyi, Bp.Honvéd 4295
2013. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Bp.Honvéd 4171
2014. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 4185
2015. Zsivoczky-Farkas Györgyi, Bp.Honvéd 4691
2016. Renner Luca, GEAC 3909
2017. Krizsán Xénia, Bp.Honvéd 4533
2018. Krizsán Xénia, MTK 4583

Hatpróba
1982. Vanyek Zsuzsa, TFSE 5155

Téli diszkoszvetés
1981. Kripli Márta, Bakony Vegyész 51.10
1982. Csőke Katalin, Csepel 56.54
1985. Molnár Ilona, Haladás 49.86
1986. Molnár Ilona, Haladás 49.58
1987. Molnár Ilona, Haladás 50.10
1988. Pallay Sándorné, DVTK 54.76
1990. Pallay Sándorné, DVTK 52.06
1991. Pallay Sándorné, DVTK 52.28
1992. Tóthné Csőke Katalin, Testvériség 50.80
1993. Dívós Katalin, Haladás 50.12
1994. Tóthné Csőke Katalin, Testvériség 52.22
1995. Tóthné Csőke Katalin, Testvériség 55.06
1996. Dívós Katalin, SZAC'93 48.84
1997. Dívós Katalin, Dobó SE 53.86
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 50.79
1999. Dívós Katalin, Dobó SE 51.02
2000. Kürti Éva, NYVSC 50.79
2001. Kürti Éva, NYVSC 56.13
2002. Varga Ildikó, GEAC 51.23
2003. Kürti Éva, NYVSC 54.63
2004. Kürti Éva, NYVSC 52.37
2005. Dívós Katalin, Dobó SE 52.50
2006. Márton Anita, SZVSE 43.41
2007. Dívós Katalin, Dobó SE 50.02
2008. Császár Katalin, Haladás 47.36
2009. Márton Anita, Békéscsabai AC 47.70
2010. Márton Anita, Békéscsabai AC 51.38
2011. Váradi Krisztina, GANZ AIR 48.18
2012. Márton Anita, Békéscsabai AC 53.85
2013. Márton Anita, Titán TC Szeged 49.29
2014. Márton Anita, Titán TC Szeged 54.50
2015. Márton Anita, Békéscsabai AC 56.02
2016. Márton Anita, Békéscsabai AC 53.67
2017. Márton Anita, Békéscsabai AC 55.55
2018. Márton Anita, Békéscsabai AC 56.01

Téli kalapácsvetés
1995. Dívós Katalin, SZAC'93 54.98
1996. Dívós Katalin, SZAC'93 49.02
1997. Dívós Katalin, Dobó SE 55.22
1998. Dívós Katalin, Dobó SE 59.86
1999. Dívós Katalin, Dobó SE 62.43
2000. Németh Barbara, Dobó SE 56.29
2001. Dívós Katalin, Dobó SE 64.58
2002. Marx Livia, Dobó SE 60.82
2003. Marx Livia, Dobó SE 60.24
2004. Dívós Katalin, Dobó SE 64.35
2005. Dívós Katalin, Dobó SE 67.14
2006. Nickl Vanda, Dobó SE 63.22
2007. Dívós Katalin, Dobó SE 62.58
2008. Nickl Vanda, Dobó SE 61.92
2009. Dívós Katalin, Dobó SE 60.83
2010. Ozorai Jenny, Dobó SE 65.00
2011. Nickl Vanda, Dobó SE 61.50
2012. Gergelits Cinta, Dobó SE 61.51
2013. Orbán Éva, VEDAC 66.22
2014. Orbán Éva, VEDAC 71.45
2015. Orbán Éva, VEDAC 67.75
2016. Gyurátz Réka, Dobó SE 69.65
2017. Gyurátz Réka, Dobó SE 68.58
2018. Gyurátz Réka, Dobó SE 70.57

Téli gerelyhajítás
1981. Vágási Aranka, Bp.Építők SC 57.88
1982. Niklausz Csabáné, PMSC 57.36
1987. Zsuffa Dóra, Nagykőrösi Kinizsi 36.48
1990. Vetési Edit, Sz.MÁV MTE 51.78
1991. Vetési Edit, Sz.MÁV MTE 53.46
1992. Ladányi Zsigmondné, TFSE 52.50
1993. Ladányi Zsigmondné, TFSE 53.86
1994. Zsigmond Kinga, FTC 56.44
1995. Zsigmond Kinga, FTC 61.04
1996. Szabó Nikolett, FTC 54.74
1997. Füredi Zsuzsa, TFSE 56.28
1998. Szabó Nikolett, FTC 53.86
1999. Szabó Nikolett, FTC 58.47
2000. Füredi Zsuzsanna, Csepeli Hungária 54.22
2001. Füredi Zsuzsanna, Csepeli Hungária 50.55
2002. Füredi Zsuzsanna, Csepeli Hungária 52.71
2003. Füredi Zsuzsa, ZAC 50.60
2004. Kovács Réka, MAFC 51.15
2005. Kovács Eszter, Tatabányai SC 45.53
2006. Márkus Éva, NYVSC 43.11
2007. Nagy Xénia, Debreceni SC 49.94
2008. Frajka Xénia, Sportiskola SE 55.61
2009. Koczka Anikó, BEAC 49.65
2010. Nagy Xénia, Debreceni SC 48.96
2011. Juhász Vanda, FTC 50.88
2012. Juhász Vanda, FTC 56.14
2013. Juhász Vanda, FTC 54.82
2014. Szilágyi Réka, Szolnoki MÁV 46.94
2015. Ormay Anikó, Bp.Honvéd 51.47
2016. Ormay Anikó, Bp.Honvéd 53.68
2017. Bogdán Annabella, Békéscsabai AC 51.04


Női bajnokok
Férfi bajnokok
Magyar atlétika honlap